Reklama

omv

#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Nájsť výkonnú nabíjačku OMV eMotion je extrémne jednoduché

  • 3 min.
  • 19.7.2024

TopNedávno sme vám priniesli informácie o celkom novej a neustále sa rozrastajúcej sieti rýchlonabíjačiek na Slovensku, OMV eMotion. V sieti je možné nabíjať nielen pomocou kreditných či platobných kariet, ale aj pomocou palivových kariet. Jednou z ďalších možností je ale nabíjanie pomocou mobilnej aplikácie. A práve vďaka nej je možné nabíjať v sieti OMV eMotion ešte lacnejšie. Ako ju získať?

Zdroj | OMV

Advertisement

Zobraziť celú správu

V novej sieti OMV eMotion vám na nabíjanie postačí kreditka, alebo aplikácia. OMV má aktuálna na Slovensku 125 čerpacích staníc, k nim pribudne do budúceho roku až 60 ultra rýchlych nabíjačiek pre elektromobily. Jedinečnosťou siete OMV eMotion je to, že na nabíjačkách je možné platiť okamžite, bez nutnosti registrácie v akomkoľvek systéme. Stačí prísť, použiť platobnú alebo tankovaciu kartu OMV, pripojiť konektor k elektromobilu a nabíjať. Za pár sekúnd tak viete dodávať do batérie svojho elektromobilu energiu.

Zobraziť celú správu
#E-mobilita

Ako nabíjať v sieti OMV eMotion ešte lacnejšie?

  • 3 min.
  • 9.7.2024

Unikátnosťou siete OMV eMotion je to, že na nabíjačkách je možné platiť okamžite, bez nutnosti registrácie. Stačí prísť, použiť platobnú alebo tankovaciu kartu OMV, pripojiť konektor k elektromobilu a nabíjať. Za pár sekúnd tak viete dodávať do batérie svojho elektromobilu energiu. Platiť za nabíjanie c  OMV eMotion tak môžete nielen platobnou či kreditnou kartou, ale vďaka bezkontaktnej technológii aj smartfónom, hodinkami, náramkom či smart prsteňom. Veľkým benefitom tiež je, že za nabíjanie môžete platiť aj palivovými kartami OMV!

Zobraziť celú správu
#E-mobilita

Ako nabíjať v novej sieti OMV eMotion? Stačí vám kreditka, alebo appka

  • 4 min.
  • 27.6.2024
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.