Reklama

Vyhrajte horúce novinky OPPO Reno5 5G/Reno5 Z od Telekomu!

TECHBOX

Na slovenský trh sa rúti nová značka mobilných zariadení a už dnes si prvých dvoch zástupcov špičkovej série OPPO Reno5 budete môcť objednať aj k vášmu paušálu priamo v Telekome, alebo ich môžete skúsiť vyhrať. Vďaka Telekomu totiž spúšťame súťaž o novinky OPPO Reno5 5G a Reno5 Z!

Štart novej značky na novom trhu je poriadne ťažký oriešok, ak naň ale vstúpite so silnými produktami ako spoločnosť OPPO, spokojnosť zákazníkov máte zaručenú. Novinky OPPO Reno5 5G a Reno5 Z sú totiž smartfóny, za ktorými sa totiž určite oplatí obzrieť a to hneď z viacerých dôvodov. Prečo?

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, hneď prvým dôvodom je samozrejme fakt, že tieto novinky podporujú najnovšiu generáciu mobilných sietí – 5G. Ak si hovoríte, že táto technológia je ešte stále hudbou budúcnosti, dovoľte nám vyviesť vás z omylu. Telekom rozširuje svoju 5G sieť doslova neuveriteľným tempom a jej rýchlosti sme si už na vlastnej koži v rôznych lokalitách Bratislavy vyskúšali aj my.

Pozrite si

Telekom rozšíril pokrytie 5G siete aj o okolité obce Bratislavy

Doménou značky OPPO sú ale aj ďalšie technológie, najmä tie zobrazovacie. Novinka OPPO Reno5 Z sa tak môže pochváliť špičkovým 6,43“ AMOLED displejom s pomerom strán 20:9, k čomu model Reno5 5G s 6,44“ uhlopriečkou pridáva aj technológiu HDR, obnovovaciu frekvenciu až 90 Hz. Oba modely majú dokonca pod týmito displejmi umiestnený snímač odtlačkov prstov. Paráda!

Druhou doménou značky je technológia rýchleho nabíjania, ktorú si určite zamilujete. Model OPPO Reno5 Z disponuje technológiou VOOC 4.0, ktorá nabíja jeho 4 310 mAh batériu výkonom až 30 W. V prípade modelu OPPO Reno5 5G sa môžete tešiť na technológiu SuperVOOC 2.0 s výkonom až 65 W, s ktorou vám na 2 hodiny telefonovania postačí 5 minút na nabíjačke! Doplna sa Reno5 5G dokáže napokon nabiť za neuveriteľných 37 minút. Čo je na tom najlepšie, tak výkonnú nabíjačku nájdete priamo v balení.

Bokom ale pri týchto technológiách samozrejme nešli ani fotoaparáty, práve naopak. V prípade oboch modelov sa môžete tešiť na zostavu štyroch fotoaparátov pripravených na snímanie širokouhlých, ultraširokouhlých, portrétových a detailných makro záberov, či nahrávanie stabilného videa v parádnom 4K Ultra HD rozlíšení aj s vysokým dynamickým rozsahom (HDR).

Takéto parametre sa dajú ľahko pripísať tým najdrahším modelom na trhu, v tomto prípade vás ale ceny noviniek milo prekvapia. Nový OPPO Reno5 Z mieri na slovenský trh s cenou 359 € a model OPPO Reno5 5G s cenou 449 €. Ak si tieto novinky vezmete k vášmu paušálu v Telekome, získať ich môžete ešte výhodnejšie. V prípade najvyšších paušálov dokonca už od 1 €!

My však hráme o oba smartfóny OPPO Reno5 5G a Reno5 Z. Jeden z nich môže byť váš, stačí správne odpovedať na trojicu súťažných otázok a so štipkou šťastia sa môžete už o dva týždne tešiť z parádnych technológií nových smartfónov OPPO. Držíme palce! Hráme do 14.7.2021 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Poznáme výhercov horúcich noviniek OPPO Reno5 5G/Reno5 Z od Telekomu!

Článok sme pripravili v spolupráci so Slovak Telekom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.