Reklama

Poznáme výhercov horúcich noviniek OPPO Reno5 5G/Reno5 Z od Telekomu!

TECHBOX

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať dvoch zástupcov špičkovej série OPPO Reno5, ktoré si môžete objednať aj k vášmu paušálu priamo v Telekome. My výhercov už poznáme. Kto vyhral novinky OPPO Reno5 5G a Reno5 Z?

Štart novej značky na novom trhu je poriadne ťažký oriešok, ak naň ale vstúpite so silnými produktami ako spoločnosť OPPO, spokojnosť zákazníkov máte zaručenú. Novinky OPPO Reno5 5G a Reno5 Z sú totiž smartfóny, za ktorými sa určite oplatí obzrieť a to hneď z viacerých dôvodov.

Zdroj | OPPO

Hneď prvým dôvodom je samozrejme fakt, že tieto novinky podporujú najnovšiu generáciu mobilných sietí – 5G. Novú sieť si naplnoužijete aj u operátora Telekom, ktorý novinky zaradil do ponuky, pritom Telekom rozširuje svoju 5G sieť doslova neuveriteľným tempom a jej rýchlosti sme si už na vlastnej koži v rôznych lokalitách Bratislavy vyskúšali aj my.

Novinka OPPO Reno5 Z sa navyše môže pochváliť špičkovým 6,43“ AMOLED displejom s pomerom strán 20:9, k čomu model Reno5 5G s 6,44“ uhlopriečkou pridáva aj technológiu HDR, obnovovaciu frekvenciu až 90 Hz. Oba modely majú dokonca pod týmito displejmi umiestnený snímač odtlačkov prstov.

Poteší aj technológia rýchleho nabíjania, v prípade modelu OPPO Reno5 5G sa môžete tešiť na technológiu SuperVOOC 2.0 s výkonom až 65 W, s ktorou vám na 2 hodiny telefonovania postačí 5 minút na nabíjačke!

V prípade oboch modelov prekvapí aj zostava štyroch fotoaparátov pripravených na snímanie širokouhlých, ultraširokouhlých, portrétových a detailných makro záberov, či nahrávanie stabilného videa v parádnom 4K Ultra HD rozlíšení aj s vysokým dynamickým rozsahom (HDR).

Páči sa vám novinky OPPO? Neprekvapuje nás to. Novinky OPPO Reno5 Z a OPPO Reno5 5G môžete získať aj s paušálmi Telekomu, v prípade najvyšších dokonca už od 1 €!

Ak ste však správne odpovedali na súťažné otázky v našej súťaži mali ste možnosť vyhrať oba smartfóny. Dnes už poznáme výhercov. Model OPPO Reno5 Z získava Peter B. zo Zvolena a model OPPO Reno5 5G získava Roman Š. z Veľkého Slavkova. Výhercom Gratulujeme!

A aké boli správne odpovede na súťažné otázky?

1. Ako sa volá technológia rýchleho nabíjania výkonom až do 65 W od spoločnosti OPPO?
SuperVOOC 2.0

2. S ktorou sériou smartfónov vstupuje OPPO na slovenský trh?
Reno5

3. Ako môžete najvýhodnejšie získať nové OPPO smartfóny u operátora Telekom?
s akontáciou už od 1 € a mesačnou splátkou len 1 €

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom Slovak Telekom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.