Reklama

Vyhrajte čističku vzduchu Stadler Form Roger, ktorá filtruje aj koronavírus

TECHBOX

Švajčiarsky výrobca Stadler Form na našom trhu len nedávno uviedol nové čističky vzduchu rodiny Roger s novým dizajnom a účinnými filtrami. Jeden z novej trojice, model Roger, môžete teraz mať aj vy, stačí sa zapojiť do súťaže a spoľahnúť sa na šťastenu.

Zdroj | Stadler Form

Novú rodinu dizajnových čističiek vzduchu od Stadler Form tvoria Roger Little, Roger a Roger Big. Dizajn navrhol dizajnér Matti Walker, ktorý má na konte viaceré legendárne produkty Stadler Form. Excelentný výkon čističiek vzduchu Roger potvrdzujú nezávislé certifikáty a testy AIRMID, TÜV a ECARF z európskych laboratórií. Svoje schopnosti ale čistička Roger potvrdila aj v nedávnom veľkom súboji redakcie TECHBOX.sk. 

Patentovaný Dual Filter predstavuje kombináciu HEPA H12 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Vďaka nemu čističky vzduchu Roger zachytia 100% ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. HEPA filter zachytí nielen peľ a prach, ale i mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy a baktérie.

Nezávislé testy v laboratóriách AIRMID tiež potvrdili, že čističky vzduchu Roger filtrujú až 99,9% všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút. Zároveň majú aj certifikát aj na filtrovanie aktuálne nebezpečného vírusu SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19, ale aj baktérie Escherichia coli (EHEC), ktorá hnačky, zápaly čriev a iné gastro ochorenia.

Certifikované európske centrum pre výskum alergií (ECARF) testom tiež potvrdilo, že čističky vzduchu Roger úplne vyhovujú potrebám alergikov a astmatikov.

Uhlíková časť filtra zas odstráni nepríjemné pachy (výpary z varenia alebo cigaretový dym), škodlivé plyny (najmä výfukové plyny áut) a prchavé látky (výpary z chemických čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti).

Dokúpiť je však možné aj precíznejší Dual Filter s HEPA H14, ktorý odstráni až 99,995 % škodlivých častíc väčších ako 0,01 mikrometra. Je vhodný na filtrovanie nebezpečných vírusov, vrátane koronavírusu. Vďaka svojej vyššej hustote dokáže vzduch v miestnosti vyčistiť rýchlejšie a efektívnejšie.

V automatickom režime čistička Roger pomocou špeciálnych snímačov monitoruje kvalitu ovzdušia a upravuje svoj výkon podľa aktuálnej kvality vzduchu. Čím je znečistenie vzduchu v byte či kancelárii vyššie, tým vyšší je výkon čističky.

Určite zaujímavý je aj textilný prateľný predfilter, ktorý dotvára dizajn čističky a zároveň efektívne odstraňuje zo vzduchu veľké prachové častice. Integrovaná technológia Sanitized® zároveň zabraňuje množeniu baktérií a mikróbov vo filtri.

Čistička Stadler Form Roger je určená do miestností s veľkosťou do 66 m2. Čističku je možné ovládať buď cez dotykový panel na hornej strane, alebo aj pomocou mobilnej aplikácie na diaľku. Stadler Form Roger má totiž integrovaný Wi-Fi modul.

Pomocou troch farieb svetelného indikátora (modrá, oranžová a červená) informuje čistička vzduchu o aktuálnom znečistení v miestnosti. Presnú hodnotu znečistenia pevnými prachovými časticami PM2.5 môže užívateľ sledovať v pripojenej aplikácii.

Stadler Form navyše poskytuje prémiové servisné služby. Tie zahŕňajú nepretržitý kontakt so zákazníkom, bezplatné vyzdvihnutie a vrátenie reklamovaného tovaru a garanciu vybavenia reklamácie maximálne do 12 dní.

Získajte čističku Roger, ktorú naplno používame aj v našej redakcii a ktorá patrí k najlepším na trhu nielen podľa nášho megasúboja. Chceme, aby ste si aj vy užili to, čo poznáme. Stadler Form Roger dokáže okrem iného zachytiť až 99,3% koronavírusov (Sars-cov-2). Ako ju vyhrať? Stačí sa zapojiť do súťaže na našom Instagrame TECHBOX.sk a čistička Stadler Form Roger môže byť vaša! Súťaž trvá do 13. júna 2021.

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu unikátnej čističky vzduchu Stadler Form Roger

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.