Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte bezpečnostné riešenia ESET Smart Security Premium/Internet Security!

Vyhrajte bezpečnostné riešenia ESET Smart Security Premium/Internet Security!
TECHBOX
Vyhrajte bezpečnostné riešenia ESET Smart Security Premium/Internet Security!

Spoločnosť ESET prednedávnom predstavila nové verzie svojich bezpečnostných riešení pre domácnosti. Chcete mať všetky zariadenia v bezpečí pomocou nich aj vy? Najnovšie verzie produktov ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium teraz môžu byť vaše!

V kybernetickom priestore na nás už dnes nečíhajú iba obyčajné vírusy, ako tomu bolo kedysi. Škodlivé aplikácie, falošné webové stránky a kybernetickí útočníci sú už nástrahou aj pre naše drahocenné dáta, financie, či dokonca domáce Wi-Fi siete. Našťastie existuje spôsob, ako môžete zostať pred týmito nástrahami v bezpečí, či už používate Windows, macOS alebo Android.

Zdroj | ESET

Komplexný balík nástrojov pre ochranu zariadení šitý na mieru aj pre tých najnáročnejších používateľov, ponúka riešenie ESET Smart Security Premium. Jeho dnes už legendárnu antivírusovú ochranu ESET v najnovšej edícii 2022 obohatil o úplne novú funkciu LiveGuard pôvodne navrhnutú pre firmy.

LiveGuard dokáže prostredníctvom cloudového sandboxu proaktívne ochrániť vaše zariadenia v domácnosti aj pred doposiaľ neznámymi hrozbami. Súčasťou tohto balíka je navyše aj správca hesiel. Password Manager si zapamätá prihlasovacie údaje ku všetkým vašim online účtom za vás. Namiesto desiatok komplikovaných hesiel vám postačí zapamätať si iba jedno, to hlavné.

Spoľahlivý správca hesiel sa navyše dokáže postarať aj o automatickú synchronizáciu vašich prihlasovacích údajov naprieč všetkými vašimi zariadeniami. Password Manager môžete mať vždy poruke vo všetkých známych prehliadačoch vo forme ich rozšírenia, ako aj v podobe natívnej aplikácie pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS.

Zdroj | Clay Banks

Podobne môžete mať po novom pod palcom aj zabezpečenie všetkých zariadení vo vašej domácnosti. Hlavnou novinkou novej verzie bezpečnostných riešení je totiž šikovná platforma ESET HOME, ktorá vám poskytne komplexný prehľad o aktuálnom stave ochrany zariadení s operačným systémom Windows alebo Android, ktoré máte pripojené k vášmu účtu.

Pokiaľ vo veľkom využívate internet na online nakupovanie, správu financií, prácu alebo citlivú komunikáciu, spoľahnúť sa môžete aj na pokročilú ochranu pred všetkými druhmi hrozieb v podaní riešenia ESET Internet Security.

Súčasťou tohto balíka je antivírusová ochrana s nízkou záťažou na systém, ako aj vylepšená Ochrana online platieb, ktorá sa dokáže postarať o zabezpečenie vašich online nákupov a aktivít v rámci internet bankingu. V novej verzii sa táto funkcia dokáže spúšťať automaticky a chrániť tak podporované prehliadače v režime zvýšeného zabezpečenia aj bez toho, aby ste museli vopred čokoľvek nastavovať.

Za hranice vášho hlavného zariadenia presiahne vylepšený Strážca siete, ktorý skontroluje vašu domácu Wi-Fi sieť a okrem potenciálne nechcených zariadení pripojených k nej vás, upozorní aj na bezpečnostné zraniteľnosti, ktorým môže byť vystavený váš router.

Novej platforme ESET HOME sa potešia aj rodičia, ktorí môžu cez ňu v rámci časti Parental Control na webovom portáli vzdialene monitorovať online aktivitu svojich detí či kontrolovať čas, ktorý trávia na svojom zariadení.

Nová edícia bezpečnostných riešení od spoločnosti ESET môže byť teraz vaša! Stačí, ak správne odpoviete na 2 súťažné otázky a už o dva týždne sa možno budete môcť tešiť z jedného zo štyroch balíkov komplexnej ochrany pre vaše zariadenia. V hre je 1x balík ESET Smart Security Premium a 3x balík ESET Internet Security. Hráme do 22. novembra 2021 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.
VÝSLEDKY NÁJDETE V ČLÁNKU ZO DŇA 24.11.2021.

Zdroj