Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

Vyhraj novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním
TECHBOX
Vyhraj novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

K známej vete V zdravom tele zdravý duch dnes môžeme pokojne pridať bez zbytočnej uhlíkovej stopy. A razom sa z frázy stáva aktuálne motto, ktoré dokonale vystihuje nové smarthodinky od legendárnej značky Garmin. Chceš ich nosiť aj ty na zápästí? Zapoj sa do súťaže a môžu byť tvoje!

Garmin je značka, ktorá je pre mnohých symbolom puncu, jedinečnosti, ale aj športu a rokmi overenej kvality. V poslednom čase je známa najmä svojim vycibreným portfóliom inteligentných hodiniek s funkciami, ktoré využiješ každý deň. Ak túžiš po niektorom modeli od Garminu, máme pre teba vynikajúcu správu. Najnovšie odolné smarthodinky Garmin so solárnym nabíjaním – Instinct 2 Solar – sľubujú neobmedzenú výdrž batérie. Áno, čítaš správne, ak sa budeš pohybovať na slnku, zrejme zabudneš, kde si nechal nabíjačku. Práve tento zázrak techniky môžeš teraz vyhrať!

Tieto odolné GPS smart hodinky Garmin Instinct 2 Solar sú dostatočne pevné, aby s tebou udržali krok aj v naozaj náročných aktivitách, no zároveň sú jedinečné a hodia sa k tvojmu štýlu. Na výber sú v dvoch veľkostiach, takže pasujú naozaj na každé zápästie. Oceníš aj možnosť výberu až zo 6 farebných prevedení.

Pod sklíčkom Power Glass, ktoré je odolné voči poškriabaniu, sa nachádza známa smart technológia Garmin. Hodinky spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu. So smartfónom sa spáruješ pomocou aplikácie Garmin Connect (Android, iOS).

Séria Solar je vybavená solárnym dobíjaním, ktoré sa postará o mimoriadnu výdrž. Aj keď sa rozhodneš na poriadne dobrodružstvo mimo civilizáciu, aj vtedy tvoje hodinky odvedú spoľahlivú prácu. Podľa výrobcu hodinky ponúkajú v podstate neobmedzenú výdrž na batériu, pokiaľ stráviš aspoň tri hodiny na priamom slnku (50 000 luxov svetla). Samozrejme, ide o výdrž v smart režime, čo je u konkurencie niečo nepredstaviteľné.

Počas príjemných májových dní sme s dostatkom svetla nemali absolútne žiadny problém. Hodinky totiž už v redakcii naplno testujeme. Pri sychravých jesenných a zimných dňoch možno nabíjačku budeš potrebovať. Nebude to však často, v režime šetrenia ti totiž hodinky vydržia až 51 dní! Bez solárneho dobíjania máš stále k dispozícii 28 dní na jedno nabitie pri využívaní všetkých inteligentných funkcií hodiniek.

Okrem solárneho panelu a neuveriteľne dlhej výdrži Instinct 2 Solar prinášajú poriadne kvantum funkcií, nielen tých bežných, ale aj takých, ktoré len tak nenájdeš. Vodotesnosť ti umožní bezproblémové plávanie, surfovanie a ďalšie vodné aktivity. Vďaka prístupu k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS a Galileo), dokážeš sledovať svoju polohu i v náročných prostrediach.

Akákoľvek turistika, horská cyklistika, lyžovanie či beh neznamená pre teba žiadne obmedzovanie. Vo výbave nechýba výškomer, barometer a 3D elektronický kompas. Hodinky ti umožňujú označovať trasové body, navigáciu na štart – TracBack, takže vždy sa vrátiš bezpečne naspäť, resp. na zvolenú pozíciu.

Pre športovcov sú tu predinštalované profily mnohých športových aktivít, či už rôzne formy behu, cyklistika, plávanie, lyžovanie, snowboarding, veslovanie a mnoho ďalších. Už tradične nechýba pokročilá golfová aplikácia. Samozrejme, pri bežnom nosení hodinky počítajú kroky, spálené kalórie a v priebehu dňa monitorujú tep vďaka veľmi presnému optickému pulzomeru Garmin Elevate.

Garmin Instinct 2 Solar dostali prakticky všetky športové metriky a tréningové nástroje ako má vlajková loď Garmin série fénix. Ide teda o pokročilé fyziologické metriky, bežecké, cyklistické, denné návrhy tréningov, tréningový stav a mnohé ďalšie.

Pozrite si

Garmin Instinct Solar – zabudnite na nabíjanie smart hodiniek

Z ďalších praktických funkcií musíme spomenúť výpočet VO2 max, Body Battery, Fitness Age, profily pre vysoko intenzívne intervalové tréningy, monitoring odpočinku a spánku. Zrejme tomu nebudeš veriť, ale hodinky zistia aj tvoje BMI a percento tuku. Hodinky ti dokonca „povedia“, či je tvoje telo mladšie alebo staršie, ako je tvoj naozajstný vek.

Pre dámy je pripravená aplikácia monitorovania zdravia ženy, kde okrem menštruačného kalendára, tehotenstva dokážu sledovať a zaznamenávať fyzické či emočné symptómy, vytvárať osobné poznámky k pravidelnosti cyklu i prechodu do menopauzy. K dispozícii sú rady na trénovanie a stravovanie v každej fáze aktuálneho cyklu.

Ak sa ti hodinky Garmin Instinct 2 Solar páčia, môžeš si ich kúpiť od 449,90 € v 6 farebných verziách. V prípade, že správne odpovieš na nasledujúce tri otázky a vyžrebujeme ťa, hodinky ti pošleme. Držíme palce, hráme do 2. 6. 2022 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Poznáme výhercu hodiniek Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

Zdroj