Reklama

Poznáme výhercu hodiniek Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

TECHBOX

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať nové smarthodinky od legendárnej značky Garmin s označením Instinct 2 Solar, ktoré vieš nabíjať aj na zápästí svojej ruky. My už výhercu poznáme. Kto vyhral?

Najnovšie odolné smarthodinky Garmin so solárnym nabíjaním – Instinct 2 Solar – sľubujú neobmedzenú výdrž batérie. Áno, čítaš správne, ak sa budeš pohybovať na slnku, zrejme zabudneš, kde si nechal nabíjačku. Práve tento zázrak techniky si mohol/la u nás vyhrať!

Tieto odolné GPS smart hodinky Garmin Instinct 2 Solar sú dostatočne pevné, aby s tebou udržali krok aj v naozaj náročných aktivitách, no zároveň sú jedinečné a hodia sa k tvojmu štýlu. Na výber sú v dvoch veľkostiach, takže pasujú naozaj na každé zápästie. Oceníš aj možnosť výberu až zo 6 farebných prevedení.

Séria Solar je výnimočná práve solárnym dobíjaním, ktoré sa postará o mimoriadnu výdrž. Aj keď sa rozhodneš na poriadne dobrodružstvo mimo civilizáciu, aj vtedy tvoje hodinky odvedú spoľahlivú prácu. Podľa výrobcu hodinky ponúkajú v podstate neobmedzenú výdrž na batériu, pokiaľ stráviš aspoň tri hodiny na priamom slnku (50 000 luxov svetla). Samozrejme, ide o výdrž v smart režime, čo je u konkurencie niečo nepredstaviteľné.

Okrem solárneho panelu a neuveriteľne dlhej výdrži Instinct 2 Solar prinášajú poriadne kvantum funkcií, nielen tých bežných, ale aj takých, ktoré len tak nenájdeš. Vodotesnosť ti umožní bezproblémové plávanie, surfovanie a ďalšie vodné aktivity. Vďaka prístupu k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS a Galileo), dokážeš sledovať svoju polohu i v náročných prostrediach. Pre športovcov sú tu predinštalované profily mnohých športových aktivít, či už rôzne formy behu, cyklistika, plávanie, lyžovanie, snowboarding, veslovanie a mnoho ďalších.

Ak sa ti hodinky Garmin Instinct 2 Solar páčia, môžeš si ich kúpiť od 449,90 € v 6 farebných verziách. U nás sme však o tento unikátny kúsok hrali v našej súťaži. Dnes už totiž poznáme víťaza, je ním Martin H. z Bratislavy. Gratulujeme! A aká bola správna odpoveď na súťažné otázky?

1. Aká je maximálna výdrž batérie hodiniek Garmin Instinct 2 Solar (v režime smart hodiniek so solar)?
nepretržite

2. Čo znamená funkcia Fitness Age v Garmin Instinct 2 Solar?
Kondičný vek

3. Vďaka akej aplikácii si hodinky Garmin Instinct 2 Solar prepojíš s tvojím smartfónom?
Garmin Connect Mobile

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom CONAN s.r.o.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.