Reklama

Tvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!

TECHBOX

Odštartovali sme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Smartfóny radu Samsung Galaxy S10 v sebe ukrývajú batérie s dostatkom energie, aby si ktorýkoľvek z nich mohol plnohodnotne používať celý deň. Každý z modelov novej série sa pri používaní učí tvojim návykom. Teda aj tomu, aké aplikácie a v akom čase najviac využívaš. Preto môže vypnúť aplikácie, ktoré aktuálne nepotrebuješ a zabrániť im, aby míňali energiu batérie na pozadí.

Pozrite si

Tvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

Optimálnej spotrebe batérie napomáha aj adaptačné šetrenie energie, ktoré kontroluje spotrebu batérie v Samsungu Galaxy S10 podľa prepokladaného využitia v danom dni. No ak by sa ti predsa len stalo, že by si počas dňa potreboval dobiť batériu, vďaka podpore rýchleho nabíjania (QuickCharge 2.0 a AFC) dodáš batérii v priebehu niekoľkých minút dostatok energie na to, aby si smartfón mohol ďalej používať aj niekoľko hodín.

Pozrite si

Tvoja druhá šanca na nový Galaxy S10!

Pri smartfónoch Samsung Galaxy S10 na nabitie batérie nebudeš potrebovať napájací kábel. Novinky totiž disponujú aj podporou rýchleho bezdrôtového nabíjania. To ti umožní nabiť batériu v smartfóne série Galaxy S10 napríklad prostredníctvom bezdrôtovej nabíjačky Samsung Duo Pad. Tá má v sebe dokonca zabudovaný chladiaci ventilátor na to, aby sa telefón počas nabíjania neprehrieval. To je veľmi praktické.

Pozrite si

Tvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10!

Skvelou novinkou smartfónov radu Samsung Galaxy S10 je možnosť bezdrôtového zdieľania energie. Predstav si situáciu, že sa ti v slúchadlách Galaxy Buds alebo inom kompatibilnom Samsung wearables zariadení vybila batéria. Stačí, ak slúchadlá alebo hodinky položíš na smartfón Samsung Galaxy S10 a zapneš v ňom funkciu bezdrôtového zdieľania energie.

Týmto spôsobom môžeš dobiť batériu aj v inom telefóne Samsung s podporou bezdrôtového nabíjania štandardu Qi.

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu vyhrať ho!

Pozrite si

Tvoja piata šanca na nový Galaxy S10!

Toto je tretie z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinesieme. V každom z nich sa môžeš zapojiť do súťaže a zvýšiť tak svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.

Súťaž uzatvorená!

Pozrite si

Poznáme výhercu špičkového smartfónu Samsung Galaxy S10!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.