Reklama

Tvoja piata šanca na nový Galaxy S10!

TECHBOX

Odštartovali sme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Smartfón Samsung Galaxy S10 si ťa získa nie len technickými parametrami a inovatívnymi vychytávkami, ale aj svojím nadčasovým dizajnom. Pozri sa na prednú stranu. Okraje okolo do strán zahnutého 6,1” Infinity-O displeja sú ešte menšie, než boli doteraz. Displej plynulo prechádza do bočných častí a na pohľad zaberá ešte väčšiu plochu. Pritom samotný displej nie je rušený žiadnym výrezom v strede hornej časti, keďže predný fotoaparát je šikovne umiestnený pod malým otvorom blízko okraja telefónu.

Pozrite si

Tvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

Telo smartfónu, ktorého základom je kovový rám, upúta elegantným lesklým vzhľadom, vytvoreným odolným sklom. Prednú stranu prekrýva Gorilla Glass 6, na zadnej strane je použité Gorilla Glass 5. Novému smartfónu Samsung Galaxy S10 nechýba ani pestrosť v ponúkaných farebných variantoch. Ak si však potrpíš na niečo mimoriadne, model Samsung Galaxy S10+ si môžeš dopriať aj s originálnym keramickým povrchom.

Pozrite si

Tvoja druhá šanca na nový Galaxy S10!

Aby sa ti tvoj nový Samsung Galaxy S10 ešte viac prispôsobil a uľahčil ti používanie, vybavený je nie len najnovším operačným systémom Android 9, ale najmä novým používateľským prostredím. Rozhranie je navrhnuté tak, aby bolo lepšie dostupné a aby si mohol napríklad jednoduchšie odpovedať na správy alebo e-maily. Zmenami prešiel aj multitasking so zobrazením aplikácií vedľa seba s veľkým náhľadom. Pod nimi vidíš skratky k štyrom najpoužívanejším aplikáciám.

Pozrite si

Tvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!

Úplnou novinkou je možnosť ovládania smartfónu prostredníctvom gest. Namiesto troch samostatných tlačidiel v spodnej časti obrazovky sa zobrazí len trojica miniatúrnych virtuálnych ovládačov. Pohybom prsta tak môžeš ovládať svoj telefón.

Samsung Galaxy S10 je tiež pripravený počúvať ťa prostredníctvom asistenta Bixby, ktorým môžeš hlasovo ovládať ako funkcie telefónu, tak aj aplikácie. Úplne nové možnosti využitia predstavuje Bixby Routines.

Pozrite si

Tvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10!

Ide o prednastavené správanie smartfónu na základe rôznych udalostí, ako je napríklad čas, či poloha. Po krátkej fáze, v ktorej sa Bixby učí tvojmu správaniu, môžeš jednoducho a rýchlo vytvoriť rôzne schémy správania sa telefónu.

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu vyhrať ho!

Toto je piate z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinášame. V každom z nich sa môžeš zapojiť do súťaže a zvýšiť tak svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.

Súťaž uzatvorená!

Pozrite si

Poznáme výhercu špičkového smartfónu Samsung Galaxy S10!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.