Reklama

Tvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

TECHBOX

Štartujeme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Vďaka novému dizajnu smartfónu Samsung Galaxy S10 si maximálne užiješ nielen fotky, ale aj videá. Jeho displej veľkosti 6,1 palca s Quad HD+ rozlíšením totiž ukrýva predný fotoaparát v displeji tak, že je takmer neviditeľný.

Inteligentný Dynamic AMOLED displej Samsungu Galaxy S10 je inovatívny aj v tom, že ako prvý displej v smartfóne získal podporu HDR10+, teda dynamického obrazu s vysokým dynamickým rozsahom. To ti umožní krajšie zobrazovanie fotografií a videí a lepší zážitok z ich prezerania.

Pozrite si

Tvoja druhá šanca na nový Galaxy S10!

Displej smartfónu Samsung Galaxy S10 však ukrýva ešte jedno prekvapenie. Snímač odtlačkov prstov už nehľadaj na zadnej strane. Tento raz je decentne zakomponovaný priamo do displeja.

Pozrite si

Tvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!

Inovovaný, revolučný snímač je konštruovaný tak, aby bez problémov identifikoval 3D línie reliéfu prsta. To ti dáva istotu, že svoj telefón odomkneš iba ty. A to aj vtedy, ak by si mal mokré ruky.

Pozrite si

Tvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10!

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu na jeho výhru.

Pozrite si

Tvoja piata šanca na nový Galaxy S10!

Toto je prvé z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinesieme. V každom z nich sa do súťaže môžeš zapojiť a tak zvýšiť svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.


Súťaž uzatvorená!

Pozrite si

Poznáme výhercu špičkového smartfónu Samsung Galaxy S10!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.