Toto sú najlepšie produkty MWC 2019 podľa redakcie TECHBOX

Kongres MWC 2019 dnes zatvoril svoje brány. S redakciou TECHBOX sme na výstave nechýbali a dokonca sme ocenili najlepších. Pozorne sme totiž sledovali všetky novinky kongresu, aby sme vybrali tie, ktoré by rozhodne nemali zostať bez povšimnutia. Naopak, mali by ste o nich vedieť.

Mobile World Congress v španielskej Barcelone každoročne patrí k najvýznamnejším podujatiam vo svete technológií. Už dávno nie je len o mobilných telefónoch či sieťach, i keď tie hrajú na kongrese prím. MWC 2019 prináša pohľad na budúcnosť. To, čo sa vám bude zdať o pár rokov bežné a nebudeme sa nad tým ani zamýšľať máme možnosť vidieť už dnes.

V redakcii milujeme technológie a aj preto pravidelne na výstavách oceňujeme najlepších. Pre ročník MWC 2019 sme si pripravili celkovo 6 ocenení, pričom o víťazných produktoch či mobilnej aplikácii rozhodli redaktori TECHBOX hlasovaním.

Pozrite sa, ktoré produkty sme na MWC 2019 ocenili. Ocenenia si prevzali zástupcovia spoločností priamo počas výstavy MWC 2019.

TECHBOX TOP Innovation MWC 2019

Nemôžeme inak, len jednoznačne pochváliť Huawei. Ten patril s modelom Huawei Mate X počas celej výstavy k najobdivovanejším. A to právom. Ide o rozkladací smartfón s obrovskou 8-palcovou uhlopriečkou a podporou sietí 5G. Už sa tešíme, keď takéto zariadenia budeme vyťahovať z vrecák úplne bežne.

Pozrite siHuawei má dva nové ultraľahké notebooky zo série MateBook

TECHBOX Best Smartphone MWC 2019

Síce bol Samsung Galaxy S10+ so svojimi súrodencami S10, S10 5G a S10e predstavený pár dní pred kongresom, v Barcelone ho však gro sveta videlo prvýkrát. Ide o smartfón, ktorý jednoznačne v súčasnosti patrí na špičku a to nielen výbavou, ale i dizajnom a žiaľ aj vyššou cenou. Podľa nás je najlepším smartfónom na MWC 2019.

Pozrite siSamsung Galaxy S10 – na toto trio sme čakali 10 rokov?

TECHBOX Best Smartwatch MWC 2019

Nových inteligentných hodiniek v Barcelone nebolo mnoho. Absolútne najväčšiu pozornosť svetových médií vrátane nás na seba strhla menej známa značka nubia. Jej zariadenie nubia Alpha, ktoré je podľa nás viac hodinkami ako smartfónom, ukazuje budúcnosť vo veľkom štýle. Ohnutý dotykový displej takmer cez celé zápästie, fotoaparát, e-SIM… jednoducho nemohli zostať bez nášho povšimnutia.

Pozrite sinubia Alpha – hodinky s ohýbateľným displejom sú tu!

TECHBOX Best Product MWC 2019

Najlepším produktom výstavy je podľa nás nová Nokia 9 PureView, na ktorú sme čakali pomerne dlho. Dorazila, skutočne ponúka až 5 fotoaparátov na zadnej strane s 12 Mpx snímačmi ZEISS, avšak je i výborne vybaveným smartfónom s 5,99 P-OLED displejom či bezdrôtovým nabíjaním za cenu 649 eur. Zaslúži si ocenenie Best Product.

Pozrite siNokia 9 PureView – prvý smartfón s 5 foťákmi vzadu!

TECHBOX Best Gadget MWC 2019

Tu sme mali asi najťažšie rozhodovanie. Vybrať najlepší gadget z desiatok zariadení a tech hračiek bolo naozaj náročné. Keď sme však videli, čo dokázal Microsoft s novou generáciou okuliarov pre rozšírenú realitu HoloLens 2, neváhali sme. Toto je podľa nás najlepší gadget výstavy MWC 2019! Ak raz budete mať možnosť vyskúšať si okuliare Microsoft HoloLens 2, pochopíte naše rozhodnutie.

Pozrite siMicrosoft HoloLens 2 – lepšie, no pre bežných ľudí stále nedosiahnuteľné

TECHBOX Best Mobile App MWC 2019

Našli sme aj najlepšiu aplikáciu MWC 2019. Tou je podľa nás bezpečnostná appka ESET Mobile Security pre Android od slovenského ESET-u, ktorá už dlhodobo ponúka napríklad vynikajúcu ochranu smartfónov vrátane možnosti nájsť váš stratený smartfón či jeho uzamknutie na diaľku. Teraz však ESET pridal ďalšiu vychytávku – funkciu Connected Home, cez smartfón si skontrolujete aj bezpečnosť ďalších zariadení a miest vo vašej sieti.

O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2019 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2019 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Lenovo (Slovakia), ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.

Komentáre k článku