TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvadsiaty siedmy diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 41. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siVodík vracia úder, Toyota Mirai prešla na jedno tankovanie až 1 360 kilometrov!

V aktuálnom 41. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Kto a ako vám skontroluje umývanie rúk? Už ste videli najsledovanejší seriál na Netflixe? Povieme vám o šiestich zaujímavostiach tohto fenoménu.

Kapitán Kirk zo Star Treku sa konečne dostal do vesmíru. V novom podcaste vám tiež prezradíme, kto má na svedomí zákaz motorových kosačiek, fukárov a krovinorezov.

Máme v rukách Motorolu moto g60. Viete o tom, že ide o prvý model v tejto sérii, ktorá má 108 Mpx snímač? Ten je priamo spojený s novou technológiou Ultra Pixel. Binárne zoskupenie pixelov spája 9 bodov do jedného veľkého 2,1 um ultra pixelu. Vďaka tomu dostanete 9-krát lepšiu citlivosť. Hlavnému objektívu sekunduje ultraširokouhlý objektív s uhlom 118º. Do jeho záberu sa zmestí 4-násobne viac, čo je veľmi praktické pri fotografovaní v exteriéroch, napríklad na dovolenke.

Podcast TECHBOX týždeň si môžete vypočuť aj vďaka nášmu partnerovi Motorola Slovensko. O jeho aktuálnych novinkách nájdete viac informácií na motorola.sk.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku