Motorola moto g60 – lahôdka pre foto fajnšmekrov

ZDROJ | Motorola

Motorole ide karta už dlhšiu dobu. O tom, že to nie je len náhoda, potvrdil najnovší kúsok do skladačky tejto úspešnej značky. Nový mobil moto g60 je kombináciou overenej funkcionality, solídneho výkonu a veľmi dobrého fotoaparátu.

ZDROJ | Motorola

Moto g60 má ako prvý model v tejto sérii 108 Mpx snímač, ktorý je priamo spojený s novou technológiou Ultra Pixel. Binárne zoskupenie pixelov spája 9 bodov do jedného „obrovského“ 2,1um ultra pixelu. Vďaka tomu dostanete 9-krát lepšiu citlivosť. Hlavnému objektívu sekunduje ultraširokouhlý objektív s uhlom 118º. Do jeho záberu sa zmestí 4-násobne viac, čo je veľmi praktické pri fotografovaní v exteriéroch, napríklad na dovolenke.

ZDROJ | Motorola

Macro Vision objektív má 4-násobne väčšie priblíženie k objektu, snímač hĺbky sa postará o kvalitne vyzerajúce portréty. Motorola rozšírila aj funkcie fotoaparátu. Režim Dual Capture vie nahrávať súčasne pomocou zadných aj predých objektívov, sníma naraz vás aj vaše okolie. To sa v niektorých situáciách hodí na zdokumentovanie a obzvláštnenie príbehu.

ZDROJ | Motorola

Pozrite siMotorola predstavuje novú vlajkovú sériu edge 20, začína už na 349 eurách

Moto g60 má 6,8” Max Vision FHD+ displej. Ide o prvé zariadenie série moto s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Displej ponúka vylepšený jas a kontrast s podporou HDR10. Novinka beží na čipsete Snapdragon 732G spárovaným so 6 GB RAM. Interná 128 GB pamäť je rozšíriteľná pomocou microSD karty o 1 TB.

ZDROJ | Motorola

Motorola ostáva verná tradícii, do pomerne úzkeho tela moto g60 sa jej podarilo vložiť batériu s kapacitou 6 000 mAh. Podľa výrobcu zvládne akumulátor 54 hodín prevádzky. Dodávaná nabíjačka TurboPower 20 urýchli proces nabíjania aj v takto veľkej kapacite.

ZDROJ | Motorola

 

ZDROJ | Motorola

Novinka sa bude u nás predávať za 239 eur v metalickej farbe Dynamic Gray. Dostupnosť zatiaľ spresnená nebola.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku