Reklama

Techbox Týždeň: Drony namiesto ohňostrojov?

TECHBOX

Dnes sme pripravili posledný TECHBOX TÝŽDEŇ, aspoň čo sa týka tohto roku. V poradí 51. epizódu nahrali Lissett a Richard. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Včera začal meteorický roj objavený na Slovensku. K roju sa v decembri pridá aj novoobjavená kométa, ktorú bude možné ešte začiatkom budúceho roka pozorovať aj voľným okom.

Bývalý prezident USA Donald Trump vydal fantasy NFT. Ide o zbierku 45 000 kartičiek zobrazujúcich exprezidenta v štýle známom najmä v zberateľských kartách.

Značka Dacia sa v priebehu posledných rokoch vyvinula z nie veľmi populárneho káčatka v značku, ktorú už pri výbere nového auta berú do úvahy aj najväčší skeptici. Rumunská automobilka však ide ešte ďalej a svoju značku aktuálne kompletne modernizuje, technologicky posúva vpred a približuje ju tak aj mladším, ktorých k Dacii môžu okrem toho postrčiť aj rastúce ceny konkurenčných áut.

Typickým sprievodným javom rozlúčky s koncom roka je ohňostroj. Niekoho fascinuje, niekoho hluk, smrad a možnosť požiaru či úrazu ľaká. Okrem toho to nie je žiadna lacná zábava. Ohňostroje nahrádzajú drony. Nespôsobujú úrazy a neplašia zvieratá.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Mimochodom – viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.