Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX podcast: Aplikácia, vďaka ktorej nebudete musieť stáť v kolóne

TECHBOX podcast: Aplikácia, vďaka ktorej nebudete musieť stáť v kolóne
TECHBOX
TECHBOX podcast: Aplikácia, vďaka ktorej nebudete musieť stáť v kolóne

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Už tradične ho nahrali Lissett a Richard, v 32. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

Údržba elektromobilov je oproti vozidlám so spaľovacím motorom lacnejšia v priemere o 22 %. Servis plne elektrických vozidiel je približne o 22 % lacnejší v porovnaní s ekvivalentnými vozidlami so spaľovacími motormi. Je to najmä vďaka rýchlejšej oprave a menšiemu počtu pohyblivých častí v elektromobile.

Skladanie stavebnice LEGO nie je niečo, čo by ste možno na prvé počutie mohli považovať za náročnú úlohu pre umelú inteligenciu. Reč je však konkrétne o skladaní konkrétnych stavebníc podľa oficiálnych návodov, ktoré nie sú stvorené pre stroje, ale ľudí. Stroje sa riadia úplne inými postupmi a tak im dokonalý návod zrozumiteľný aj pre malé dieťa na prvý pohľad nič nepovie.

Pozrite si

Tesla mala klamať zákazníkov, teraz jej hrozí zákaz predaja áut v celej krajine

Ak vlastníte smart hodinky, s najväčšou pravdepodobnosťou ich každý deň nosíte aj preto, aby ste si dokázali odsledovať mieru vášho pohybu a námahy pri rôznych aktivitách počas dňa. Pokiaľ však popri tom jazdíte na elektrickej kolobežke, na konci dňa vás na hodinkách môžu čakať veľmi zvláštne čísla.

Určite to poznáte aj vy. Vyberiete sa niekam autom k moru alebo do nejakej destinácie a nevyhnete sa niekoľkohodinovým zápcham na hraniciach. Vtedy si poviete: Mal som ísť asi tým druhým priechodom. S aplikáciou BorderWatcher už na hraniciach nestrávite ani o minútu dlhšie.

Povinnou výbavou každej smart domácnosti je inteligentný videozvonček. Ponúka ich takmer každý výrobca v tomto segmente, často však na vás čaká veľký nepomer medzi cenou a praktickou úžitkovou hodnotou. EVOLVEO predstavilo zaujímavý model, ktorý nezaťaží váš rodinný rozpočet, no ponúka všetky funkcie, ktoré sa od takéhoto zriadenia očakávajú.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?