Reklama

Skullcandy Push - ďalšie plne-bezdrôtové slúchadlá do počtu

Zdroj | Skullcandy
Michal Spiegel
Zdroj | Skullcandy
Zdroj | Skullcandy

Značka Skullcandy je známa svojimi štýlovými slúchadlami. Najnovšie si pre nás pripravila plne-bezdrôtové slúchadlá s nabíjacou kolískou Skullcandy Push.

Plne-bezdrôtové slúchadlá sú v móde aj koncom tohto roku. Ich pokračujúci trend prekonáva v počte oznámení bežné slúchadlá ši mostové slúchadlá. Najnovšia novinka z dielne Skullcandy poteší nielen funkciami, ale aj netradičnou farbou.

Zdroj | Skullcandy
Pozrite si

Scullcandy prináša novú sériu slúchadiel určených ženám

Po dizajnovej stránke sa môžu slúchadlá pochváliť zeleným spracovaním, ktoré poteší najmä mladších konzumentov, ktorým nevadí trocha extravagancie.

Ide o bežné bezdrôtové štuple, ktoré ponúkajú aj konkurenčné firmy. Scullcandy priniesla svoj model Push až koncom tohto roku.

Slúchadlá ponúkajú 12-hodinovú výdrž. 6 hodín vydržia na jedno nabitie a dodatočných 6 hodín ponúka kolíska. Skullcandy Push dostali svoj názov pre svoje inovatívne ovládanie, ktoré nájdeme na každom štupli. Stačí stlačiť a môžete meniť hlasitosť, prijať hovor či aktivovať hlasového asistenta.

Aby sa slúchadlá dobre a pohodlne nosili, firma Skullcandy implementovala špeciálne gélové štuple FitFin, ktoré by mali sadnúť pre každé ucho.

Zdroj | Skullcandy

Pozrite si

AirPods sú prvé kompletne bezdrôtové slúchadlá od Apple

Ak vás slúchadlá Skullcandy Push zaujali, kúpiť si ich zatiaľ môžete iba exkluzívne cez americkú sieť obchodov Target za cenu 130 dolárov. Od 15. januára by mali byť dostupné celosvetovo.

Pokiaľ hľadáte alternatívu, iba tento rok sme písali o viac ako 5 nových plne-bezdrôtových slúchadlách. Patria sem napríklad Master & Dynamic TrueWireless MW07Sennheiser Momentum True WirelessJBL Endurance PeaksSony SP900Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TWBose SoundSport Free či Monster AirLinks. Netreba zabúdať na Apple AirPods, ktoré celý tento boom plne-bezdrôtových slúchadiel začali.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.