Bose SoundSport Free – bezdrôtové slúchadlá pre športovcov za dve stovky

ZDROJ | Bose

Firma Bose je známa svojimi profesionálnymi slúchadlami a najnovšie prispieva na trh so svojimi bezdrôtovými kúskami Bose SoundSport Free.

Okrem športového dizajnu ponúkajú slúchadlá 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie. Bezdrôtové počúvanie funguje cez technológiu Bluetooth a dosah slúchadiel od smartfónu môže byť oficiálne 10 metrov.

Vďaka certifikácii IPX4 ponúkajú slúchadlá odolnosť voči vode a potu. O pohodlnosť sa starajú silikónové náušníky StayHear+ Sport. Vďaka nim by slúchadlá nemali vypadnúť ani pri športovaní.

Okrem počúvania hudby môžete slúchadlá využiť na telefonovanie. Na pravom naušníku nájdete tlačidlo, ktorým môžete prijímať a ukončiť hovor.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose SoundLink Micro – odolný drobec so super zvukom

Súčasťou balenia je ochranné puzdro, ktoré slúži ako nabíjacia kolíska, ktorá umožní slúchadlá ešte 2x nabiť. Doba nabíjania je približne 2 hodiny a po 15 minútach nabíjania by slúchadlá mali vydržať 45 minút.

Slúchadlá Bose SoundSport Free sú dostupné v čiernom a modro-žltom farebnom spracovaní za cenu 199,95 eur, čo je o niečo viac, ako ponúka konkurencia v podobe Apple či Jabra. Na druhej strane, pri Bose sa môžete tešiť na prvotriednu kvalitu a perfektný zvuk.

Komentáre k článku