Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

12 správ

Lenovo ukončilo svoju činnosť v oblasti herných smartfónov Legion. Spoločnosť v rámci širšej obchodnej transformácie a konsolidácie herného portfólia ukončuje výrobu Legion smartfónov s operačným systémom Android.

Zobraziť celú správu

Spotify predstavuje funkciu Niche Mixs. Táto nová funkcia umožňuje používateľom vytvárať prispôsobené algoritmické mixy pre prakticky akúkoľvek náladu alebo žáner. Spotify úspešne vytvára zoznamy skladieb, ktoré sa nielen hodia, ale ponúkajú aj rovnováhu známych a menej známych skladieb.

Zobraziť celú správu

Služba Apple Pay Later je k dispozícii v obmedzenom režime od dnešného dňa. Apple začne pozývať náhodne vybraných používateľov, aby použili predbežnú verziu Apple Pay Later prostredníctvom aplikácie Wallet a e-mailu odoslaného na ich Apple ID. Služba je k dispozícii v USA a vyžaduje iOS 16.4 a iPadOS 16.4.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Steam prestane podporovať Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1. Stane sa tak od 1. januára 2024 a po tomto dátume už klient Steam nebude na týchto zariadeniach fungovať. Najnovšie funkcie v službe Steam sa spoliehajú na vstavanú verziu prehliadača Google Chrome, ktorá už nefunguje na starších verziách systému Microsoft Windows.

Zobraziť celú správu

Ubisoft potvrdil, že tento rok vynechá podujatie E3 v Los Angeles. Pripája sa k ďalším veľkým videoherným spoločnostiam, ako je Microsoft. V roku 2020 bola E3 zrušená v dôsledku pandémie a odvtedy sa podujatie snaží prežiť a zostať relevantné.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Disney ruší divíziu metaverse. Je to opatrenie v rámci znižovania počtu zamestnancov o približne 7 000 ľudí. Cieľom divízie bolo nájsť spôsoby, ako rozprávať viac interaktívnych príbehov v pôsobivých formátoch. Všetkých približne 50 členov tímu prišlo o prácu.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.