Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

23 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom dnes odštartoval predpredaj očakávaných vlajkových lodí Samsungu na tento rok – Samsung Galaxy S8 a S8+. Predpredaj bude prebiehať od 29. marca 2017 18:00 až do 19. apríla 2017.  Pre túto vlnu predpredaja Telekom ponúkne tri varianty noviniek: Samsung Galaxy S8 64 GB vo farbách Midnight Black a Orchid Grey, model s väčším displejom Samsung Galaxy S8+ 64 GB vo farbe Midnight Black.

Zobraziť celú správu

Samsung počas tlačovky predstavil aj novú 360° kameru s názvom Gear 360 (2017). Je väčšia, má dva 8,4 Mpx CMOS snímače, dva f/2,2 objektívy, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 či USB-C port. Podporovať má dokonca aj Apple iPhone smartfóny. Cena má byť 259 €.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu

Sme v Londýne, kde naživo uvidíme očakávané vlajkové lode, Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+. Sledujte nás, čoskoro sa dozviete všetky dôležité fakty.

Zobraziť celú správu

Nová Kia Rio prichádza teraz na trh s najnižšou akciovou cenou 9 990 EUR, s výhodným financovaním bez navýšenia a s ďalšími výhodami. Čerešničkou na torte je prvotriedna 7-ročná záruka. Jednoducho nech sa už vyberiete kdekoľvek, Kia Rio vás tam spoľahlivo odvezie a s ňou bude jazda v meste či mimo mestského ruchu vždy potešením aj vďaka najmodernejším technológiám. (PR)

Zdroj | Kia MotorsZobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

V apríli príde na náš trh GPS tracker Alcatel MOVETRACK, ktorého využitie je síce primárne pre psov, no použiť ho môžete prakticky na čokoľvek. Má rozmery len 42 x 42 x 16,3 mm a 33 gramov, je vybavený aj Wi-Fi a GSM modulom. 470 mAh batéria má vydržať bez nabíjačky 3 dni. Cenu výrobca stanovil na 54,99 €.

Zdroj | Alcatel
Zobraziť celú správu

D-Link predstavil nové Wi-Fi routre série ULTRA. Top novinkou je model AC5300 DIR-895L, ktorý využíva novú generáciu technológie Wi-Fi ac, označovanú ako Wave 2 s rýchlosťou 5,3 Gbit/s. Aj nižší model ale zvláda súbežné sledovanie HD obsahu, on-line hranie bez lagov (výpadkov) a prenos veľkých súborov na niekoľkých zariadeniach. Cena top modelu je 323,90 €.

Zdroj | D-Link
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.