Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Razer predstavil aktualizovanú verziu svojho hráčskeho dela. Model Blade Pro bude mať po novom Intel Kaby Lake Core i7, 32 GB RAM, grafiku NVIDIA GeForce GTX1080 či 17,3″ Ultra HD displej a množstvo ďalších vysnených funkcií a doplnkov. Cena v Európe má byť 4 500 €.

Zdroj | Razer
Zobraziť celú správu

Dnes k nám dorazila aktuálna novinka na našom trhu, Lenovo Moto G5. Čo všetko ponúka v balení smartfón s kovovým telom a s cenou 209 €? Pozrite si.

Zobraziť celú správu

Štúdio Warner Bros. Pcitures a HTC podpísali dohodu o spolupráci, ktorá sa týka využívania virtuálnych okuliarov HTC Vive pre pripravovaný film Stevena Spielberga, Ready Player One. Akčný sci-fi triler bude síce iba v 3D, no spoločnosti sľubujú extra obsah vo virtuálnej realite.

Zobraziť celú správu

SpaceX sa chystá vypustiť do vesmíru nosnú raketu Falcon 9, ktorá už raz do vesmíru letela. Bude to historicky prvýkrát, kedy spoločnosť znovu použije raketu, ktorá bezpečne pristála na Zemi po svojej misii. Štart je naplánovaný na 30. marca.

Zobraziť celú správu

Huawei P10 je len chvíľu na trhu a už dostáva update. Ten prináša viacero drobných opráv, medzi ktorými sú aj opravy fotoaparátu, informuje GSM Arena. 245 MB update by mal postupne doraziť na všetky modely P10.

Zobraziť celú správu

Lenovo sa pochválilo, že na Slovensku sa predalo už viac ako 2 000 smartfónov s Moto Mods. Príslušenstvo Moto Mods sa pritom v najbližších dňoch rozšíri o nové prírastky – Power pack (externú batériu) za 49 eur, nabíjací adaptér pre Moto Mods, príslušenstvo pre bezdrôtové nabíjanie smartfónu, externú batériu s Turbo nabíjaním či Gamepad, ktorý zmení smartfóny na hernú konzolu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nová funkcia aplikácie Google Duo – hlasové hovory, je od dnes dostupná pre všetkých používateľov. Doteraz bola funkcia dostupná len pre brazílsky trh. Amit Fulay, vedúci produktov Allo a Duo v Google to potvrdil na svojom Twittri.

Zobraziť celú správu

Intel a jeho nová pamäť Optane by mali aj pre obyčajné počítače priniesť extrémne zrýchlenie práce. Podľa vyjadrení spoločnosti by mali 2-násobne zrýchliť štart systému, o 28% zrýchliť chod systému či o 65% zrýchliť načítavanie hier. A to vraj stačí Optane pamäť len pridať k už existujúcemu hardvéru. Žiaľ, fungovať zatiaľ vedia len s Kaby Lake procesormi.

Zobraziť celú správu

Apple spúšťa najnovší update pre iOS, konkrétne verziu iOS 10.3. Nová verzia systému okrem opráv a drobností prináša i funkciu na nájdenie slúchadiel AirPods pomocou Bluetooth, no najväčšou novinkou je zmena systému súborov s názvom AFS, ktorý nahradí doterajší HFS+.

Zobraziť celú správu

Elon Musk, vizionár 21. storočia, chystá aj podľa vlastných vyjadrení čip do mozgu, ktorý bude schopný komunikovať s technikou, vrátane tej s umelou inteligenciou. Zatiaľ o tzv. Neuralinku toho veľa nevieme, Musk sa však aj na svojom Twittri vyjadril, že snáď budúci mesiac.

Zobraziť celú správu

Andy Rubin, tvorca Androidu, ktorý si založil svoju vlastnú firmu Essential Product Inc., na svojom Twittri čiastočne odhalil akýsi smartfón s displejom bez rámika. Už podľa predošlých vyjadrení, nový smartfón od novej firmy by sme mali uvidieť v polovici roka.

https://twitter.com/Arubin/status/846396881668210688

Zobraziť celú správu

Na internete sa objavili kompletné špecifikácie pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi 6, podľa ktorých by mala existovať aj jeho väčšia verzia s 5,7″ Full HD displejom, Snapdragonom 835, 6 GB RAM či 12 Mpx fotoaparátom. Majiteľov by mohla potešiť až 4 500 mAh batéria. Či sa ho dočkáme naozaj sa dozvieme 11. apríla.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.