Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

12 správ

Shazam vám teraz môže odporučiť, na aké koncerty máte ísť. Apple spustil novú sekciu Koncerty vo verzii aplikácie Shazam pre iOS. Táto nová funkcia vo verzii 17.0 odporúča koncerty pod filtrami označenými ako For You a Popular.

Zobraziť celú správu

V americkom Phoenixe bude jazdiť Uber bez vodiča.Waymo a Uber nadviazali partnerstvo, v rámci ktorého ľudia, ktorí si objednajú Uber v rámci servisnej oblasti Waymo, môžu byť vyzdvihnutí vozidlom Waymo bez vodiča.

Zobraziť celú správu

Škoda Auto v prvých troch štvrťrokoch tohto roka pokračovala v raste. Prevádzkový zisk vo výške 1,26 miliardy eur prekročil minuloročnú hodnotu o výrazných 47,2 %. Prispel k tomu aj zvýšený predaj plne elektrického modelového radu Enyaq, pričom automobilka dodala zákazníkom na celom svete 642 200
vozidiel.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Stellantis preberá podiel 1,6 miliardy dolárov v čínskom Leapmotor. Predtým Stellantis prevádzkoval v Číne spoločný podnik Jeep so skupinou GAC Group, ktorý zdedil od Fiat Chrysler Automobiles. Spoločný podnik zabezpečuje exkluzívne práva pre Stellantis na výrobu, predaj a export vozidiel Leapmotor všade mimo Číny.

Zobraziť celú správu

TopSvetielko nádeje rozbehlo crowdfundigovú kampaň AUTO NÁDEJE – VEĽKÁ POMOC MALÝM HRDINOM na on-line platforme StartLab, cez ktorú sa už podarilo vyzbierať 45 000 € na kúpu nového vhodného auta. Práve vďaka vašej podpore môže Svetielko nádeje zmysluplne pomáhať aj ďalej. Kampaň aktuálne pokračuje a vy môžete pomôcť darom na nákup PHM až na 1 rok pre nové auto nádeje.

Zobraziť celú správu

Valve oficiálne vydáva SteamVR 2.0. Ide o prvý veľký krok v rámci rozsiahlejšieho pokračujúceho úsilia o lepšie zjednotenie ekosystému Steam pre všetkých používateľov. Väčšina súčasných funkcií Steam a Steam Deck je teraz súčasťou SteamVR.

Zdroj | Valve
Zobraziť celú správu

Najnovšie vydanie ESET APT Activity Reportu poukazuje na pretrvávajúce kampane skupín napojených na Čínu v EÚ a na vývoj ruskej kybernetickej vojny na Ukrajine od sabotáže k špionáži. Rôzne skupiny zneužívali zraniteľnosti v aplikácii WinRAR, serveroch Microsoft Exchange a serveroch IIS. Hlavným cieľom skupín napojených na Rusko zostala Ukrajina, cieľom zberu údajov boli používatelia služby Telegram. Spomedzi novoobjavených skupín napojených na Čínu, skupina DigitalRecyclers opakovane kompromitovala vládnu organizáciu v Európskej únii, TheWizards uskutočnila adversary-in-the-middle útoky a PerplexedGoblin sa zamerala na ďalšiu vládnu organizáciu v EÚ.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.