Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

12 správ

Tesla vydala aktualizáciu o degradácii batérie vo svojich elektrických autách. Automobilka tak tvrdí, že jej batérie strácajú po 322 tisícoch kilometrov len asi 12 % kapacity. Výsledky sú podobné, aj keď o niečo horšie ako v predchádzajúcej správe.

Zobraziť celú správu

Motorola odhaľuje dizajn novej generácie skladacieho modelu Razr. Smartfón bude mať ultra vysokú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a veľký vonkajší displej. Očakávame tiež procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 menšiu batériu s kapacitou 2 850 mAh.

Zdroj | Motorola
Zobraziť celú správu

Telekom umožní registráciu Predplatenky pomocou tvárovej biometrie. Na to bude zákazník potrebovať SIM kartu, smartfón alebo tablet, občiansky preukaz na overenie svojej totožnosti a internetové pripojenie. Telekom bude postupne rozširovať technológiu aj na ďalšie typy SIM kariet či partnerov.

Zobraziť celú správu

BMW prináša pre Android podporu digitálnych kľúčov od auta. Vozidlo je možné naprogramovať tak, aby sa zamykalo alebo odomykalo, keď sa zákazník priblíži alebo odíde so svojím zariadením. Medzi aktuálne kompatibilné zariadenia patrí Pixel 7 Pro, Pixel 6 Pro, Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold4, Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold3, Samsung Galaxy S21+, Samsung Galaxy S21 Ultra a Samsung Galaxy Note 20 Ultra.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nemecký časopis sa ospravedlňuje rodine Michaela Schumachera za rozhovor vytvorený AI. Die Aktuelle obsahuje prednú obálku s obrázkom Schumachera. Vo vnútri sa ukázalo, že citáty od Schumachera vyrobila AI. Jeho rodina uviedla, že plánujú právne kroky.

Zobraziť celú správu

Letecká spoločnosť WizzAir stlačila emisie skleníkových plynov na minimum. Maďarskej nízkonákladovke WizzAir konkuruje v emisiách skleníkových plynov už len vlak, no platí to iba pri letoch na dlhé vzdialenosti a s takmer plne obsadeným lietadlom.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.