Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Facebook kúpil bostonskú spoločnosť Confirm Inc, ktorá sa špecializuje na autentifikácie vládou vydávaných identifikačných kariet, informuje Reuters. Cieľom akvizície je zvýšenie bezpečnosti sociálnej siete, ktorá takto získa väčšiu kontrolu nad zadávateľmi reklám. Tí sa budú musieť pravdepodobne preukazovať skutočnými dokladmi, nie iba prípadným vymysleným kontom na Facebooku.

Zobraziť celú správu

Samsung vydal oficiálnu appku pre zimnú olympiádu v PyeongChangu. Appka je dostupná pre Android aj iOS, no z jazykov je na výber iba niekoľko svetových a kórejčina. V appke je však kalendár podujatí, vie informovať o výsledkoch a množstva ďalších drobností.

Zdroj | iTunes
Zobraziť celú správu

Garmin predstavil nový smart náramok pre golfistov s názvom Approach X10, ktorý disponuje údajmi o 41 000 ihriskách z celého sveta. Má 1″ dotykový displej, GPS modul a Bluetooth pre spojenie s appkou Garmin Golf. Telo je odolné voči vode. Batéria má vydržať 12 hodín. Cena je takmer 200 €.

Zobraziť celú správu

Toto je Jarre AeroBull Gold, Bluetooth reproduktor od populárneho francúzskeho hudobníka Jean-Michel Jarre. Ten vznikol v limitovanej edícii 99 kusov. Je pozlátený, ponúka dvojicu 2″ meničov v okuliaroch a subwoofer vo vnútri tela. Cena má byť až 3 888 libier, čo je zhruba 4 444 €.

Zdroj | Jarre
Zobraziť celú správu

Európska komisia udelila spoločnosti Qualcomm pokutu vo výške 997,439 miliónov eur za zneužitie dominantného postavenia na trhu LTE modemov voči spoločnosti Apple. Tomu mal podľa zistení platiť za to, že Apple používa výhradne iba čipy Qualcommu.

Zobraziť celú správu

Vivo na domácom trhu oficiálne predstavilo svoj, ale aj svetovo prvý smartfón s čítačkou odtlačkov prstov pod displejom. Vivo X20 Plus UD bude mať  6,43″ Full HD AMOLED displej s pomerom strán 18:9, Snapdragon 660 a 3 905 mAh batériu. Cena je stanovená na 3 598 CNY čo je zhruba 459 €.

Zdroj | Vivo
Zobraziť celú správu

Majiteľ služby Megaupload, Kim Dotcom, ktorý bol zatknutý kvôli zdieľaniu obsahu podliehajúcemu autorským právam, zažaloval Nový Zéland a USA za zničenie jeho firmy. V čase jeho zatknutia vraj plánoval vstúpiť na burzu s trhovou hodnotou 2,6 miliardy dolárov, informovala agentúra BBC.

Zdroj | Twitter
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Adobe od včera postupne updatuje Photoshop CC, ktorý okrem iného dostáva už zverejnenú funkciu Select Subject pre rýchlejšie a pohodlnejšie vyrezávanie objektov z pozadia. Zlepšiť sa má aj podpora pre Windows vrátane podpory Microsoft Dial ovládača.

Zobraziť celú správu

Podľa portálu ChinaTimes sa pripravuje nový iPhone s 6,1-palcovým LCD displejom s pomerom strán 18:9. Má ísť o najlacnejší model z ponuky. Či takýto displej ponúkne očakávaný iPhone SE je ale otázne.

Zobraziť celú správu

Angry Birds 2 dostávajú update v štýle NFL hlavne kvôli blížiacemu sa Super Bowlu. Postavičky v hre si môžete upraviť podľa dresov klubov amerického futbalu NFL.

Zobraziť celú správu

Populárna online hra World of Tanks čoskoro nazrie do sveta virtuálnej reality. Vývojár, ktorý za hrou stojí, Wargaming začal pracovať s firmou VRTech na VR spoločnosti Neurogaming. Firma už má 75 zamestnancov a ich prvým projektom bude World of Tanks VR, informoval portál Venture Beat.

Zdroj | World of Tanks

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Pred pár dňami sme vás informovali o otvorení prvého Amazon Go inovatívneho obchodu bez pokladní v americkom meste Seattle. Deirdre Bosa však podrobila obchod testu a po opustení obchodu zistila, že jej nebol aplikáciou zaučtovaný ani zistený Siggi jogurt. Amazon sa k situácii vyjadril, že občasné kradnutie je záležitosťou, ktorá sa stáva málokedy a že podobné udalosti ani nerieši.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.