Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

11 správ

Spoločnosť New Way Trucks ukázala prvé vodíkové smetiarske auto. Stalo sa tak na výstave Waste Expo v Las Vegas. Samotné vozidlo je poháňané systémom palivových článkov Hyzon s výkonom 200 kW. Dojazd je okolo 200 kilometrov.

Zobraziť celú správu

OpenAI nemala v úmysle kopírovať hlas Scarlett Johansson. Produktová manažérka uviedla, že spoločnosť vybrala hercov, ktorí by chceli pracovať na AI. Herečka povedala, že Altman ju prvýkrát kontaktoval s ponukou v septembri 2023 a potom ju znova oslovil len dva dni pred predstavením GPT-4o.

Zobraziť celú správu

GreenWay prináša letnú akciu pre nových aj verných zákazníkov. To znamená, že počas leta budú mať zákazníci v rámci mesačných programov Plus a Max o 50 % voľnej energie naviac. Noví aj existujúci zákazníci si výhody letnej akcie musia aktivovať prostredníctvom kupónu LETO2024 v Klientskej zóne.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Caterpillar uvádza do prevádzky 240-tonový elektrický ťahač. Caterpillar a Vale podpísali dohodu, ktorá umožní brazílskej ťažobnej spoločnosti testovať vysokovýkonné batériové elektrické ťažobné vozy. Vozidlo schopné dosiahnuť maximálnu rýchlosť viac ako 60 km/h pri plnom naložení.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Noctua začala ponúkať ventilátory pre domácnosť. Spoločnosť uviedla dva základné ventilátory, stolový ventilátor NV-FS1 a ventilátor NV-FS2. V modeli NV-FS1 je použitý usmerňovač toku vzduchu. Cena je 79,90 eura, resp. 99,90 eura.

Zobraziť celú správu

Pixar prepustí 14 % svojich zamestnancov. To je celkovo 175 zamestnancov. V správe zaslanej zamestnancom prezident Pixar Jim Morris zdôraznil, že prepúšťanie je súčasťou úsilia štúdia vrátiť sa k nášmu zameraniu na hrané filmy.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.