Reklama
Správa dňa

Amazon včera predstavil množstvo zariadení a nové služby

12 správ

WhatsApp dnes vydal nového klienta pre Windows, prináša viaceré vylepšenia. Nová verzia podporuje aj synchronizáciu viacerých zariadení, čo znamená, že WhatsApp môžete používať aj vtedy, keď je telefón vypnutý. Nová desktopová aplikácia tiež prináša podporu pre videohovory až s ôsmimi ľuďmi a audiohovory až s 32 ľuďmi, podobne ako mobilná aplikácia.

Zobraziť celú správu

On-line dizajnová platforma používaná na vytváranie log, prezentácií či infografík ohlásila novú sadu nástrojov AI. Sada nástrojov sa dotýka takmer každej časti dizajnového balíka. Dokážu generovať nové obrázky ale i automaticky upravovať videá za používateľov. Pribudla tiež nová funkcia prekladu Canva poháňaná AI, podporuje viac ako 100 jazykov.

Zobraziť celú správu

Nový monitor od LG môže pochváliť pôsobivým zoznamom špecifikácií, ktoré zaujmú najmä hráčov. Má 49″ VA panel s pomerom strán 32:9, rozlíšenie 5 120 x 1 440, jas do 1 000 nitov a 98,5 % pokrytie DCI-P3. Ponúka 240 Hz obnovovaciu frekvenciu, 1 ms dobu odozvy a technológiu AMD FreeSync Premium. Predávať sa bude za 1299 dolárov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Lenovo predstavilo nový rad cenovo dostupných zariadení Lenovo LOQ určených pre začínajúcich hráčov. Séria zahŕňa notebooky Lenovo LOQ 16IRH8 a Lenovo LOQ 15IRH8 s procesormi Intel, stolný počítač Lenovo LOQ Tower 17IRB8, notebooky Lenovo LOQ 16APH8 a Lenovo LOQ 15APH8 s procesormi AMD. Nový rad je inšpirovaný rodinou prémiových herných zariadení Lenovo Legion. Sčasťou všetkých notebookov tejto série je integorvaný čip Lenovo LA AI, rovnaký ako v notebookoch Lenovo Legion, poháňa Lenovo AI Engine+ pre dynamické ladenie príkonu energie, tepelného výkonu chladenia a optimalizáciu snímkovej frekvencie v hre.

Zdroj | Lenovo
Zobraziť celú správu

Samsung prináša podporu eSIM do smartfónov strednej triedy pre Galaxy M54. Doteraz Samsung podporou prémiovou funkciou eSIM dve série smartfónov, Galaxy S a Galaxy Z. Novo predstavený Galaxy M54 5G je prvým mobilom spoločnosti strednej triedy, ktorý túto podporu má.

Zobraziť celú správu

Huawei dnes v Číne predstavil sériu nových produktov – od smartfónov a smart hodiniek až po notebooky a slúchadlá. Všetky produkty prídu aj do Európy, oficiálne sa predstavia 9. mája v nemeckom Mníchove. Najväčším ťahákom je Huawei P60 Pro a skladačka Huawei Mate X3.

Zobraziť celú správu

Európska únia chce dať spotrebiteľom právo na opravu výrobkov aj po záručnej dobe. Európska komisia včera navrhla pravidlá, ktoré by zaviazali výrobcov ponúkať opravy produktu po dobu piatich až desiatich rokov od jeho predaja, bez ohľadu na to, či je zákonná záruka stále platná alebo nie. Ide najmä o práčky, sušičky, vysávače, chladničky či televízory, ktoré sa podľa práva EÚ považujú za opraviteľné.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Ubisoft debutovala s novým nástrojom Ghostwriter. Ten vytvorí prvé návrhy dialógov NPC. Ghostwriter môže pomôcť vývojárom ušetriť čas. Niektorí vývojári sa však obávajú, že by to mohlo viesť k znižovaniu počtu pracovných miest.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.