Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
13 správ

Netflix plánuje ukončiť zdieľanie hesiel začiatkom rok 2023. Očakáva, že vďaka tomu získa nových používateľov. Spoločnosť hovorí, že až 100 miliónov divákov sleduje službu pomocou hesiel požičaných od priateľov alebo rodinných príslušníkov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Apple pozastavil možnosť aktualizovať si cez iOS 16.2 HomeKit. Upgrade architektúry pre Domácnosť požaduje, aby všetky prepojené zariadenia boli aktualizované na najnovšiu verziu operačného systému. Veľa používateľov hlásilo po upgrade problémy a tak Apple pozastavil aktualizáciu softvéru Home kým problém nevyrieši.

Zobraziť celú správu

Antik rozšíril pokrytie gigabitovým optickým internetom pred Vianocami ďalšie tri obce. Ide o Ďurkov, Nižnú Hutku a Vyšnú Hutku. Celkové pokrytie od Antiku predstavuje 300-tisíc domácností.

Zobraziť celú správu

Telekom za posledné tri mesiace rozšíril počet roamingových partnerov a presiahol 50 sietí. Medzi nových operátorov a krajiny patria: Čierna Hora: Telekom.me, Holandsko: KPN Mobile, Hongkong: SmarTone, Izrael: HOT Mobile Ltd, IL Pelephone, Litva: OMNITEL, Luxembursko: Post, Macao: SmarTone, Maďarsko: Yettel Hungary, Malta: go mobile, Melita Mobile, Singapur: SingTel Mobile a Švajčiarsko: sunrise.

Zobraziť celú správu

Muskov Twitter blokuje čísla Google Voice, ktoré slúži na overenie SMS správ. Ak ste si nastavili Twitter účet s overením cez Google Voice, dokážete zmeniť číslo aj bez kontaktovania podpory. Ak chcete toto číslo odstrániť a pridať linku primárneho operátora, urobíte to v menu Twitteru Nastavenia > Zabezpečenie a prístup k účtu > Zabezpečenie > Dvojfaktorové overenie.

Zobraziť celú správu

Po dvoch po sebe nasledujúcich neúspešných pokusoch o obnovenie kontaktu NASA včera oficiálne ukončila svoju misiu InSight Mars. Svoj posledný prenos na Zem uskutočnil pristávací modul 15. decembra. NASA uviedla, že po dvoch neúspešných pokusoch o komunikáciu začiatkom tohto roka je ťažké označiť misiu za ukončenú. Agentúra bude pre istotu naďalej načúvať signálu, ale pravdepodobnosť, že sa IngSight ozve, je mizivá.

Zobraziť celú správu

Akio Toyoda sa vyjadril na tému exkluzivity elektrických áut. Prezident Toyoty, druhej najväčšej automobilky na svete, sa vyjadril, že by sme sa nemali viazať na elektromobily ako na „jedinú možnosť“. Podľa jeho slov si toto isté myslia aj ostatné automobilky ale „idú s trendom a boja sa otvorene vyjadriť“. „Stále nie je jasné či je elektrický pohon tou správnou možnosťou. Nemali by sme sa preto naň limitovať ako na jedinú možnosť.“ General Motors a Honda sú jedny z prvých, ktorí ohlásili dátum prechodu na čisto elektrické vozidlá. Toyota však plánuje investovať aj do iných druhov pohonu, špecificky do vodíka, hybridov či plug-in hybridov.

Zobraziť celú správu

Európska raketa Vega C zlyhala. Na svojej palube niesla dva satelity, ktoré sa mali stať súčasťou zobrazovacieho súhvezdia „Airbus‘ Pléiades Neo Earth“. Približne 2 minúty a 27 sekúnd po štarte sa vyskytla na module Zefiro 40 anomália, ktorá zapríčinila koniec misie a tiež stratu dvoch satelitov.

Zobraziť celú správu