Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

O 350 eur na digitálne vybavenie môžu požiadať aj žiaci z Ukrajiny. Môžu oň požiadať do 31. októbra tohto roka. Cieľom projektu je podpora začleňovania ukrajinských žiakov a študentov do slovenského vzdelávacieho systému a do slovenskej spoločnosti.

Zobraziť celú správu

Orange rozširuje službu Online ochrana. Uzatvára tak svoj ekosystém služieb kybernetickej bezpečnosti a ako prvý operátor ponúka možnosť komplexnej ochrany všetkých zariadení zákazníka bez ohľadu na to, kde sa nachádza a ako sa do internetu pripája.

Zobraziť celú správu

Prvým živým športovým podujatím Netflixu je golfový turnaj s jazdcami F1. Na Netflix Cupe sa stretnú štyri páry jazdcov Formuly 1 a golfistov PGA Tour na zápasovom turnaji, ktorý sa uskutoční v Las Vegas. Podujatie budete môcť sledovať v utorok 14. novembra.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Sygic obhájil titul najlepšie riadenej firmy. Spomedzi všetkých prihlásených spoločností so slovenskou alebo česko-slovenskou vlastníckou štruktúrou, odborná porota ocenila Sygic za výsledky v oblasti stratégie, produktivity a inovácií, firemnej kultúry, riadenia a finančných výsledkov.

Zobraziť celú správu

Niektorí používatelia iPhone 15 Pro Max majú vážne problémy s vypálením displeja. Zatiaľ čo všetky OLED panely sú vystavené vypáleniu, Apple a mnohí výrobcovia robia nejaké softvérové triky, aby tomu zabránili. Nie je jasné, či je tento problém rozšírený alebo či to súvisí s kvalitou displejov dodávaných spoločnosťou Apple.

Zobraziť celú správu

Škoda predstavila vylepšený model Enyaq. Ponúka vyšší výkon, dlhší dojazd a vyrábať sa začne už v novembri. Škoda Enyaq modelového roku 2024 bude štartovať vo variante s 60 kWh batériou od 46 630 eur. Vrcholom ponuky bude aj naďalej model RS.

Zdroj | Škoda
Zobraziť celú správu

Umelá inteligencia pomáha rozlúštiť prvý text zvitku zo starovekého Herculanea. Zuhoľnatené zvitky sa nedajú ľahko otvoriť, ale röntgenové skenovanie môže odhaliť ich obsah. Zvitky zostali pochované pod sopečným bahnom, kým neboli vykopané v roku 1700.

Zobraziť celú správu

Apple nečakane predstavil lacnejší Apple Pencil s USB-C. Novinka je predovšetkým cenovo dostupnejšia a svojou výbavou zapadá do portfólia niekde medzi prvú a druhú generáciu stylusu. Nenabíja sa cez Lightning a ani bezdrôtovo z iPadu, ale využíva konektor USB-C.

Zdroj | Apple
Zobraziť celú správu

X začína účtovať 1 dolár ročne za nové neoverené účty. Platforma vlastnená Elonom Muskom oznámila nový program s tým, že noví neoverení používatelia na Novom Zélande a Filipínach budú musieť platiť 1 dolár ročne. Dodáva, že existujúce účty nie sú ovplyvnené.

Zobraziť celú správu

Apple iPhone je vynikajúci smartfón, ktorý jeho majiteľovi prinesie vysoký výkon, špičkové fotky i videá, prémiový dizajn a, priznajme si, aj istý status. Samozrejme, výrobky s takýmito vlastnosťami nepatria medzi najlacnejšie na trhu. Možno aj vy práve teraz uvažujete nad tým, ktorý iPhone 15 je ten najlepší pre vás, ale i o tom, ako ho kúpiť bez zbytočného predražovania. Pozrite sa, ako ho získať čo najvýhodnejšie.

Zobraziť celú správu

ASUS uvádza na trh herný monitor ROG Swift OLED PG49WCD. Má 49″ zobrazovací panel QD-OLED so super-ultraširokouhlým rozlíšením 5 120 x 1 440 px. Displej je zakrivený (1800R) a podporuje 10-bitovú farebnú hĺbku. Typický jas je 250 nit a špičkový až 1 000 nitov s podporou VESA DisplayHDR True Black 400.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.