Reklama
Správa dňa

Google nasadzuje tisícky cielených reklám na jeden produkt. AI mení reklamný potenciál na internete

12 správ

Výnosy skupiny O2 na Slovensku dosiahli v prvej polovici roka 2022 takmer 152 mil. eur. Počet zákazníkov (aktívnych SIM kariet) operátora O2 vzrástol v sledovanom období na 2,31 mil.

Zobraziť celú správu

Ekosystém smart zariadení Xiaomi sa rozšíril o nový segment – inteligentných pomocníkov pre psov, mačky a ostatných domácich miláčikov. Na slovenský trh prichádza Xiaomi Smart dávkovač krmiva a Smart napájacia fontána. Prvý spomínaný bude začínať na cenovke 119 € a druhý na 69 €.

Zdroj | Xiaomi
Zobraziť celú správu

Indická spoločnosť Ola Electric plánuje začať produkciu elektrických áut v roku 2024. Malo by ísť o pomerne dostupné modely s dojazdom až 500 km. Spoločnosť aktuálne operuje na domácom trhu so zdieľanými elektrickými skútrami.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Automobilka Mercedes-Benz oznámila, že rozširuje svoje portfólio dodávateľov batérií. Najnovšie uzatvorila spoluprácu s čínskou spoločnosťou CATL, ktorá plánuje výstavbu novej fabriky na batérie v Maďarsku. Nemecký výrobca plánuje odoberať 200 GWh batériových článkov ročne, z čoho CATL by mal dodať približne 25 GWh.

Zobraziť celú správu

Americká spoločnosť Ryvid, ktorá sa venuje výrobe elektrických motoriek, predstavila svoj prvý model s názvom Anthem. Ide o dostupnú elektrickú motorku s maximálnym dojazdom na úrovni 120 km, maximálnou rýchlosťou 120 km/h a cenovkou 7 800 dolárov. Predávať sa bude v troch farbách a dostupných zatiaľ bude len 1 000 kusov.

Zdroj | Ryvid
Zobraziť celú správu

Najnovšie informácie hovoria o tom, že nová generácia iPhonov by mala byť predstavená 7. septembra 2022. Mali by sme sa dočkať štyroch nových modelov a to iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Pro verzie by mali mať upravený výrez displeja, nový procesor A16 a vylepšené zadné fotoaparáty. Predstavené by mali byť aj tri nové verzie Apple Watch, nové iPady a Mac Pro s Apple silicon procesormi. Niektoré novinky však budú možno predstavené až na októbrovom evente.

Zobraziť celú správu

Výskumníci z Mozilla na ochranu súkromia sa pustili do 25 aplikácií, aby zistili, do akej miery sú ochotní podeliť sa s používateľskými údajmi. Väčšina aplikácií bola nevyhovujúca kvôli tomu, ako ukladali používateľské údaje, v ktorých sa spomínali údaje používateľov.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Xiaomi oznámila, že opravila veľmi závažnú chybu vo svojom dôveryhodnom prostredí. Chyba smartfónu Xiaomi mohla hekerom umožniť uniesť mobilný platobný systém a deaktivovať ho alebo vytvoriť a podpísať svoje vlastné falošné transakcie.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.