Reklama
11 správ

Federálni prokurátori obvinili dvoch mužov z kyber zločinov a obvinili ich, že sú súčasťou gangu, ktorý vykonával cielené on-line obťažovanie a doxxingové kampane. Pomocou ukradnutých hesiel zakúpených na dark webe sa nabúrali do policajných e-mailových účtov a použili svoj prístup na podanie núdzovej žiadosti o údaje (EDR). Ide o typ naliehavého predvolania, ktoré si nevyžaduje žiadne súdne povolenie, či širšiu kontrolu spoločnosti.

Zobraziť celú správu

Akcie čínskej spoločnosti Baidu klesli až o 10 % po tom, čo predstavila svoj softvér umelej inteligencie podobný ChatGPT. Na investorov nezapôsobila ukážka lingvistických a matematických schopností robota. Čínske tech spoločnosti spanikárili a snažia sa urýchliť vývoj vývoja konkurenčného softvéru OpenAI, pričom Alibaba a JD.com oznámili podobné projekty.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Projekt CzechPunks sa rozbehol viac ako pred rokom a sľuboval podporu českej a slovenskej kryptomenovej komunite. Zo sľubného trhu s NFT sa stal prepadák, anonymní tvorcovia digitálnych portrétov najvýznamnejších predstaviteľov tejto scény už rok s nikým nekomunikujú.

Zobraziť celú správu

O2 má v ponuke už len trojicu paušálov, a to Základný, Pohodový a Bezstarostný O2 Paušál. Základný O2 Paušál je ideálny pre študenta alebo seniora. Môžete ho mať za cenu 19 eur mesačne. Pohodový O2 Paušál je perfektný pre tých, ktorí veľa telefonujú, ale nechcú platiť vysoké ceny. Ten, kto sa nechce obmedzovať bude absolútne bez starostí s Bezstarostným O2 Paušálom. Za 39 eur získa neobmedzené volania, správy aj dáta + službu Cashback a predplatné na jednu streamovaciu službu.

Zdroj | Daniela Araya/Unsplash
Zobraziť celú správu

Bývalý americký prezident Donald Trump zverejnil v včera na YouTube a Facebooku príspevok k technologickým platformám, ktoré používal na podporu svojho politického vzostupu, až kým nebol prerušený po útoku na Kongres zo 6. januára 2021. Príspevky na na Facebooku a na YouTube s názvom SOM SPÄŤ! zobrazujú video CNN oznamujúce zvolenie Trumpa za prezidenta v roku 2016 v súboji proti Hillary Clintonovej. Trump sa na tieto sociálne siete vrátil po dvojročnom zákaze.

Zobraziť celú správu

JustWatch zverejnil výsledky 10 najsledovanejších relácií v Apple TV+. Najpopulárnejším na Apple TV+ je seriál Ted Lasso. Od svojej premiéry v roku 2020 si šou podmanila množstvo fanúšikov a získala viacero významných ocenení, akými sú Zlatý glóbus či Critics‘ Choice. Podľa JustWatch predstavuje Ted Lasso 27,1 % z 10 najpopulárnejších na Apple TV+. Severance je na druhom mieste s 19,6 % popularity, kým The Morning Show, jedna z prvých pôvodných sérií Apple TV+, je na treťom mieste s 11,8 %. Nasleduje Foundation (8,2 %), See (8,0%), For All Mankind (7,9 %), Black Bird (5,6 %), Defending Jacob (5,4 %), Slow Horses (4,9 %) a Servant (4,2%).

Zobraziť celú správu

Huawei predstaví 23. marca v Číne skladací smartfón Mate X3. Generálny riaditeľ DSCC Ross Young prezradil, že Mate X3 bude mať 7,85″ skladací displej, oproti 2. generácii bude teda menší o 0,15″. Uhlopriečka krycieho displeja však zostane rovnaká, 6,45“. Mate X3 bude prvým smartfónom spoločnosti, ktorý používa ultra tenké sklo (UTG).

https://twitter.com/DSCCRoss/status/1636384033864314883
Zobraziť celú správu

iPhone 15 Pro Max môže mať najtenšie rámčeky okolo displeja na svete. Predná strana má mať podľa únikov rámčeky tenké len 1,55 mm. Pre porovnanie, Samsung Galaxy S23 má rámčeky tenké 1,95 mm a Xiaomi 13 len 1,81 mm.

Zobraziť celú správu

Operátor Telekom do svojej ponuky zaraďuje tri nové smartfóny a jeden smart náramok. Ide konkrétne o novinky z dielne Samsung, modely Galaxy A54 5G a A34 5G. Treťou novinkou je vlajková loď Xiaomi 13. Posledným produktom je smart náramok Honor Band 7 so 1,47-palcovým dotykovým AMOLED displejom.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.