Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ

Hori Onyx je prvým bezdrôtovým ovládačom pre PlayStation od iného výrobcu, ako Sony. Všetky doterajšie modely boli iba káblové. Novinka sa však výrazne podobá na ovládač od konkurenčného Microsoft Xbox. Nechýba však dotyková plocha.

Zdroj | Sony
Zobraziť celú správu

Apple dnes oznámilo, že v najbližších piatich rokoch do americkej ekonomiky prispeje sumou 350 miliárd dolárov. Spoločnosť chce vytvoriť nové pracovné miesta priamo, ale i nepriamo formou dodávateľských spoločností. Celkovo vytvorí 20 000 nových miest.

Zdroj | Apple
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Mitsubishi vyvinulo novú technológiu pre automobily bez spätných zrkadiel, ktorá vďaka kamerám a umelej inteligencii dokáže detegovať blížiace sa vozidlá do vzdialenosti 100 metrov. Kým sa nezmení legislatíva môže systém pomáhať zvyšovať bezpečnosť pri predbiehaní či preraďovaní.

Zdroj | Mitsubishi
Zobraziť celú správu

WD pod značkou G-Technology predstavilo dátové riešenie pre najnáročnejších majiteľov Apple produktov. Do krabice G-Speed Shuttle je totiž možné vložiť až 4 3,5″ disky do systému RAID 0, 1, 4 alebo 10 s celkovou kapacitou 48 TB. K počítaču sa pripája cez Thunderbolt 3 a má dosahovať rýchlosť 1 000 MB/s. 48 TB riešenie stojí takmer 4 800 dolárov.

Zdroj | G-Technology
Zobraziť celú správu

BMW si od tohto roka bude za podporu Apple CarPlay účtovať ročný poplatok, informuje The Verge. Kým v súčasnosti je CarPlay za jednorazový poplatok, od budúceho roka budú majitelia platiť ročne 80 dolárov. Prvý rok využívania služby je bez poplatku.

Zobraziť celú správu

IBM a Maersk plánujú platformu založenú na blockchain technológii, ktorá má slúžiť na obchodovanie po mori. Cieľom je urýchliť transakcie, zlepšiť ich bezpečnosť a ušetriť miliardy dolárov.

Zobraziť celú správu

Vivo síce na CES 2018 ukázalo prvý smartfón sveta s čítačkou odtlačkov prstov pod displejom, no nič viac sme sa o ňom nedozvedeli. Podľa Gizmochina má mať 6,43″ OLED displej, 8-jadrový procesor, 4 GB RAM či 128 GB pamäť. Duálny foťák ponúkne 12+5 Mpx senzor. Nazývať sa má X20Plus.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Podľa portálu Bloomberg Ferrari plánuje vývoj a výrobu svojho prvého plne elektrického vozidla. Taliansky výrobca sa tiež nechal počuť, že vyrobí aj svoje prvé SUV, zjavne po vzore ďalších prémiových automobiliek ako Lamborghini či Bentley.

Zobraziť celú správu

Mi STORE, prvý oficiálny značkový showroom Xiaomi na Slovensku, prináša svojim fanúšikom Lucky Mi DayAk ste fanúšikom značky Xiaomi, môžete sa tak tešiť na špeciálne akcie, uvedenie noviniek zo sveta Xiaomi. Prvý Lucky Mi Day štartuje už 18.1.2018 od 9.00 hod. a môžete získať 50% zľavu na prvých 100 zakúpených smartfónov Redmi Note 5A 16GB. (PR)

 

Zobraziť celú správu

Google vydal aktualizáciu 25.1 pre aplikáciu Duo, ktorá konečne umožňuje presúvať prvky na obrazovke počas videohovoru. Prvky je možné presúvať medzi rohmi obrazovky a jednoduchým dotykom ich aj úplne skryť.

Zdroj | 9to5Google
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

D-Link má v ponuke nový dvoj-pásmový router AX6000 s maximálnou rýchlosťou 6 000 Mb/s a troj-pásmový router AX11000 s maximálnou rýchlosťou 11 000 Mb/s. Oba modely podporujú technológiu 4×4 MU-MIMO a poskytujú štyri gigabitové LAN porty. V predaji budú v druhej polovici tohto roku, no ceny zatiaľ nie sú známe.

Zdroj | D-Link
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.