Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

18 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

D-Link predstavuje nové IP kamery pre domácnosti. Modely D-Link DCS-2230L a D-Link DCS-2210L majú 2 Mpx snímač, Full HD video a infra LED svetlo pre natáčanie aj počas noci. Vyšší model ponúkne i Wi-Fi, druhý model je zas vybavený PoE, takže nepotrebuje elektrinu, stačí mu len ethernetový kábel.

Zdroj | D-Link
Zobraziť celú správu

Sigma predstavila svoj nový 20 mm profi objektív série Art. Sigma 20mm f/1.4 DG HSM Art je určený hlavne pre profesionálov, no použiť ho môžu aj amatéri s APS-C snímačmi. V takom prípade dostanú 32 mm objektív z 15 členov v 11 skupinách s prepracovanou optikou. Viac info o novinke na webe Sigma.com.

Zdroj | Sigma
Zobraziť celú správu

Spoločnosť tooway, poskytovateľ satelitného internetu spúšťa novú akciu – zľavu na využívanie dátových balíkov (okrem balíka Infinite) počas prvých troch mesiacov. Zľava je vo výške 5-10 € v závislosti od balíka. Navyše cez program „members gets members“ môžete dostať váš dátový balík na mesiac bezplatne. Stačí nájsť nového zákazníka. Akcie platia do 31.1.2016.

Zdroj | tooway
Zobraziť celú správu

Na slovenský trh oficiálne vstupujú procesory Intel Core šiestej generácie s kódovým označením Skylake. Vyrábané sú 14 nm výrobným procesom a patria medzi to najlepšie, čo kedy Intel vyrobil.

Zobraziť celú správu

Svetový rekordér, Kanaďan s rumunskými koreňmi Alexander Duru, ktorý v máji preletel na vlastnom vznášadle takmer 300 metrov, chystá nový model. Pozrite si reportáž CBC, dozviete sa viac.

Zobraziť celú správu

Mark Zuckerberg, CEO Facebooku sa hral ping-pong v Toyboxe od Oculusu. Ide o zdieľanú virtuálnu realitu, v ktorej sa môžu spoločne hrať ľudia aj z opačného konca sveta.

Zobraziť celú správu

Vojna proti dronom začína. Ďalšiu, no omnoho menšiu nestrelnú zbraň proti lietajúcim „nepriateľom“ predstavil Army Cyber Institute na výstave AUSA 2015. Nová zbraň má veľkosť klasickej pušky čo je veľká výhoda oproti konkurencii.

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

„PC does what?“ To je slogan novej reklamnej kampane Intelu, Microsoftu a výrobcov počítačov ako Dell, HP a Lenovo. Pozrite si 5 nových reklám…

https://www.youtube.com/watch?v=iSjRluOmCD8&list=PLMNf0uzWVIzkogJv0cInq3mbIhyVYNyUh&index=1

Zobraziť celú správu

FIFA a IFAB chcú hráčov futbalu vybaviť rovnakými nositeľnými technológiami, tzv. wearables. Či pôjde o zabudovanie snímačov do kopačiek, alebo vo forme náramkov/telových pásov, nie je momentálne známe. Asociácie chcú zistiť možnosti priamo od výrobcov, ktorí im majú predložiť návrhy, informuje Sport Techie.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.