Reklama
Správa dňa

Thule sťahuje viacero detských sedačiek, použité chemikálie sú toxické

25 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Bang & Olufsen predstavila nové slúchadlá Play H7, ktoré predstavujú cenovo dostupnejšiu variantu slúchadiel H8. Chýba im aktívne potláčanie okolitého hluku, čo na druhú stranu znamená vyššiu výdrž. Tú výrobca udáva na úrovni 20 hodín. Ostatné parametre sú takmer na vlas rovnaké.

Zdroj | Bang & Olufsen
Zobraziť celú správu

Slovanet spustí v priebehu novembra vlastnú bezdrôtovú LTE sieť v troch prvých lokalitách (Nitra, Vranov nad Topľou a Trebišov). Sieť bude využívať pre poskytovanie pevného internetu, ktorý bude výrazne rýchlejší, ako v súčasnosti používane Wi-Fi a WiMAX siete. Slovanet pre výstavbu siete využije licencované pásmo 3,5 GHz.

Zdroj | Slovanet
Zobraziť celú správu

Garmin predstavil malé, no šikovné príslušenstvo hlavne pre rodičov – babyCam. Ide o malú kamerku, ktorú jednoducho pripevníte zo zadnej strany opierky hlavy, aby snímala dieťa v autosedačke. Obraz je bezdrôtovo prenášaný do GPS navigácie s Wi-Fi na palubnej doske. Má dokonca aj nočné videnie.

Zobraziť celú správu

Ak často cestujete do USA a nosíte so sebou kameru, foťák alebo čokoľvek iné s náhradnými batériami, mali by ste na to zabudnúť. Teda minimálne na to, aby ste ich mali so sebou v príručnej batožine. Americká FAA chce náhradné batérie v príručnej batožine zakázať, informuje o tom CNBS.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Twitter, jeden z gigantov IT sveta (minimálne čo sa týka trhovej hodnoty) sa chystá prepúšťať. O miesto má prísť 336 zamestnancov, čo predstavuje 8% spoločnosti. Ide o krok staronového CEO, ktorý chce firmu oživiť a zefektívniť, informoval WSJ.com.

Zobraziť celú správu

Lexar predstavil novú SD pamäťovku s kapacitami 32, 64 a 128 GB, ktoré patria do štandardu UHS-II. To znamená, že dokážu čítať dáta rýchlosťou do 300 MB/s. Karty Lexas Professional 2000x SDXC UHS-II bude v predaji už tento mesiac s cenou od 82,99 do 289,99 dolárov.

Zdroj | Lexar
Zobraziť celú správu

Tesla Model S Software Version 7.0 má autopilota s názvom Autosteer. Nejde o plnohodnotnú autonómnosť pre Model S, no na cestách sa postará o to, aby ste jazdili vo vašom pruhu, sleduje vozidlá pred vami a dokonca vie aj predbiehať. Parkovanie je samozrejmosťou.

Zdroj | Tesla Motors
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Čoraz populárnejšie a dostupnejšie drony začínajú byť problémom, hlavne čo sa týka špehovania a nepovoleného vstupu na súkromné pozemky. Existuje však riešenie s názvom Battelle DroneDefender. Nebojte sa, nejde o žiadnu strelnú zbraň.

https://www.youtube.com/watch?v=zX4XXLb_Vuw

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.