Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
13 správ

GPT-4 je teraz k dispozícii na Microsoft Bing. poločnosť Microsoft zablahoželala OpenAI k úspechu pri vývoji ďalšej revolučnej AI. Používatelia Bing Preview budú môcť komunikovať s GPT-4 pomocou funkcie Bing Chat. Oznámenie tiež potvrdzuje, že nový Bing už od svojho uvedenia vo februári poháňa GPT-4.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť ECD Automotive Design prerobila klasický Land Rover Defender 110 na elektromobil. Prerobený model obsahuje elektrickú hnaciu sústavu od Tesly, ktorá pozostáva z 450-koňového motora a 100-kilowatthodinovej batérie. Na jedno nabitie tak je schopný prejsť okolo 320 km, pričom jeho maximálna rýchlosť je 100 km/h.

Zobraziť celú správu

Spotify HiFi v určitom okamihu príde. Povedal to Spolupredseda Spotify Gustav Söderström. Spotify HiFi je skutočne pripravený na použitie už viac ako rok, čo naznačuje, že zamestnanci už majú prístup k celému katalógu služby v bezstratovej kvalite. Söderström ešte uviedol, že Spotify HiFi musí fungovať pre spoločnosť aj z hľadiska nákladov.

Zobraziť celú správu

Tesla Model S Plaid dosahuje pôvodne sľúbenú maximálnu s novými brzdami. Automobilka pri ňom sľúbila maximálnu rýchlosť až na úrovni 322 km/h. Pri prvom dodaní v minulom roku však vozidlo dosahovalo maximálnu rýchlosť 262 km/h. Ukázalo sa, že limitujúcim faktorom boli brzdy. Tesla sa pravdepodobne chystá nainštalovať vlastnú modernizáciu bŕzd.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Operátor Orange rozširuje svoju ponuku produktov. V marci pribudol smartfón Lenovo ThinkPhone za cenu 999 eur. Novinkou je aj nižší model od Samsungu s označením A14. Ten je k dispozícii za cenu 199 eur. V ponuke nechýbajú ani čerstvé novinky Samsung Galaxy A34 5G a A54 5G. Poslednou novinkou je 15-palcový notebook ASUS K513EA-OLED2428W.

Zobraziť celú správu

Google prekonal Samsung a je na druhom mieste na trhu s nositeľnými zariadeniami. Zdá sa, že Pixel Watch sú hitom. Google predbehol Samsung, Huawei a Xiaomi a zaostáva len za Apple. Americkej spoločnosti sa podarilo získať 8 % podielu na tomto trhu.

Zobraziť celú správu

Riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook a COO presadzuje uvedenie headsetu pre zmiešanú realitu ešte tento rok. Tím priemyselného dizajnu Apple však cíti, že produkt ešte nie je pripravený. Očakáva sa, že Apple predstaví Reality Pro na tohtoročnej vývojárskej konferencii WWDC. Produkt bude mať cenovku až okolo 3 000 dolárov.

Zobraziť celú správu

Herná konzola PlayStation 5 zaznamenala obrovský úspech v hernom priemysle od svojho uvedenia na trh v novembri 2020. Len do júla 2021 sa z PS5 predalo viac ako 13,4 milióna kusov, čo z nej robí najrýchlejšie predávanú konzolu v histórii Sony. Šíria sa zvesti o novej konzolePS6, ktorú podporil tvrdiaci, že bol prijatý hardvérový dizajnér pre novú konzolu. PS6 však zrejme nepríde na trh skôr ako v roku 2028.

Zobraziť celú správu

Waze konečne prináša zobrazovanie nabíjacích staníc na mape. Pridaním aktuálnych informácií o nabíjaní elektromobilov na mapu Waze je ešte jednoduchšie nabiť si auto a získať pomoc pri hľadaní staníc. Táto funkcia bude celosvetovo spustená v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zobraziť celú správu

TopHodinky Forerunner posúvajú bežcov bližšie k ich cieľom už 20 rokov. Pozrite si novinky série Forerunner 265 a Forerunner 965, prvé bežecké hodinky so žiarivým AMOLED displejom vyrobené pre akúkoľvek vzdialenosť. Tešiť sa môžete napríklad aj na výdrž batérie 23 dní v režime smart hodiniek a 31 hodín s GPS. Pozrite si, za koľko môžu byť vaše?

https://youtu.be/Ktv4sQw4yG4
Zobraziť celú správu

SUV štvrtej generácie, Porsche Cayenne Electric, bude predstavené až po elektrickom Macane a športiaku 718. Oznámil to predseda Oliver Blume počas výročnej tlačovej konferencie v roku 2023. Nové Porsche Cayenne Electric nebude založené na súčasnom modeli, ktorý by mal dostať facelift v apríli. Elektrický model sa má začať predávať po elektromobiloch Porsche Macan (2024) a Porsche 718 (2025).

Zobraziť celú správu

OpenAI predstavuje GPT-4. Veľký multimodálny model s doteraz najlepšími výsledkami v oblasti schopností. Je k dispozícii prostredníctvom API s poradovníkom a v ChatGPT+. Sam Altman tvrdí, že je stále chybný, stále obmedzený a stále vyzerá pôsobivejšie na ich prvotina.

Zobraziť celú správu