Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

12 správ

Teenage Engineering uviedol na trh nový prenosný rekordér TP-7 , ktorý bol navrhnutý na nahrávanie rozhovorov, hudby a akéhokoľvek audia. Ide o najnovší prírastok do série interoperabilných produktov Field, ktorá zahŕňa syntetizátor OP-1 a mixpult TX-6 vydaný minulý rok. V strede má motorizovaný kotúč, ktorý môžete použiť na jednoduché prezeranie alebo pozastavenie nahrávania a na navigáciu v ponuke. Ak ho používate na rozhovory, môžete ho pripojiť k iPhonu cez port USB-C alebo cez Bluetooth a spustiť firemnú aplikáciu pre iOS, aby ste získali automatické prepisy. Rekordér vydrží medzi nabitiami až sedem hodín, má okrem mikrofónu aj vstavaný reproduktor a 128 GB interné úložisko. Cena je určená na 1 499 dolárov.

Zobraziť celú správu

A290_β je elektrické koncepčné vozidlo od Alpine, značku patriacu pod Renault. „A290 beta“ prináša nízky, široký a svalnatý dizajn s retro vzhľadom, úzko súvisí s prototypom Renault 5, ktorý bol predstavený ako koncept v roku 2021. Vo vnútri je však úplne iný – usporiadanie sedadiel je typu McLaren F1 1 plus 2, ktoré umiestňuje vodiča dopredu a do stredu. Vodič sedí na úzkom, silne vystuženom sedadle, aké by ste očakávali v pretekárskom aute a má pred sebou trojramenný volant s futuristickým dizajnom.

Zdroj | Alpine
Zobraziť celú správu

Elon Musk oznámil, že náhradný generálny riaditeľ nastúpi do Twitteru zhruba o šesť týždňov. Musk zatiaľ neprezradil meno, uviedol len, že na túto úlohu najal ženu, zatiaľ čo on zostane na pozícii výkonného predsedu a hlavného technického riaditeľa pre „produkty, softvér a sysops“. The Wall Street Journal sa domnieva, že to môže byť Linda Yaccarino, riaditeľka NBC Universal pre reklamu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Výrobca audia FiiO je známy najmä ako výrobca digitálnych audio prehrávačov, DAC a zosilňovačov pre stolné slúchadlá. Známa čínska spoločnosť sa chystá rozvetviť sa do sveta slúchadiel so svojím prvým párom slúchadiel na uši s otvoreným chrbtom. FiiO FT3 bude obsahovať 60 mm dynamické meniče v plášti z hliníkovej zliatiny, berýliom pokovované tesnenie a diamantovú karbónovú membránu. Frekvenčná odozva je 7 Hz až 40 kHz. Kúpite si ich za 299 eur.

Zobraziť celú správu

Google zatiaľ nezverejnil veľa podrobností o Wear OS 4, pretože vstupuje do ukážky pre vývojárov len s malými vylepšeniami. Jednou oblasťou zlepšenia bude zdravie s vylepšeným sledovaním golfu. Health Services poskytuje vývojárom aplikácií jednoduchší a konzistentnejší spôsob prístupu k údajom senzorov Wear OS. Nedávne aktualizácie umožňujú vývojárom častejšie pristupovať k údajom o srdcovej frekvencii a automaticky zisťovať počet golfových úderov.

Zobraziť celú správu

Od roku 1993 spoločnosť Bowers & Wilkins ručne vyrába svoje vlajkové reproduktory na objednávku vo svojej továrni Worthing v Spojenom kráľovstve. Teraz prináša nové lesklé perleťové prevedenie, ktorý bude znamenať pôsobivý míľnik modelu Nautilus. Nový náter AbalonePearl je symbolom tradičného drahokamu pri príležitosti 30. výročia a zároveň ódou na vnútornú farbu škrupiny morského mäkkýša, ktorá inšpirovala meno reproduktorov.

Zobraziť celú správu

Mapy Google dostávajú pred letom zaujímavú funkciu. Ide o Immersive View for Routes (Pohlcujúce zobrazenie pre trasy), ktoré má poskytnúť hĺbkový náhľad na miesto, ktoré chcete navštíviť. Novinka spája klasickú navigáciu v Mapách Google s Immersive View, čo vám umožňuje vidieť vašu trasu v 3D pred začatím cesty. Funguje pri jazde, bicyklovaní a chôdzi, dokonca aj pri integrácii s cyklistickými chodníkmi. Dokáže tiež zobraziť podrobnosti o počasí a kvalite vzduchu, aj s 3D animáciami. Immersive View for Routes bude spustené od tohto leta s podporou v 15 mestách do konca roku 2023. Medzi tieto mestá patria: Amsterdam, Benátky, Berlín, Dublin, Florencia, Las Vegas, Londýn, Los Angeles, New York, Miami, Paríž, Seattle, San Francisco, San Jose a Tokio.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

Spoločnosť Loewe je známa prelínaním skvelého štýlu a kvalitného audia. Tento trend pokračuje aj s najnovším soundbarom Klang Bar3 MR s Dolby Atmos. So siedmimi prednými reproduktormi a dvoma vstavanými subwoofermi sa môže pochváliť pôsobivým výkonom 360 W. Značka tento rok oslavuje svoju 100-ročnicu.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.