Reklama
Správa dňa

Google nasadzuje tisícky cielených reklám na jeden produkt. AI mení reklamný potenciál na internete

13 správ

ARM procesorov bude len pribúdať. Zatiaľ má hlavné slovo Qualcomm s jeho novými procesormi Snapdragon X Elite. Podľa CEO spoločnosti Arm však v nasledujúcich až mesiacoch pribudnú aj novinky od rôznych renomovaných výrobcov.

Zobraziť celú správu

V O2 sa v apríli najviac darilo smartfónu Redmi Note 13 Pro. Nasledovali Redmi Note 13, Redmi 13C,  iPhone 15,  iPhone 15 Pro, Redmi Note 13 Pro+, Honor Magic6 Lite, Samsung Galaxy A15, Redmi A2 a Motorola Moto G34.

Zobraziť celú správu

DIGI rozširuje svoje portfólio o dva úplne nové produkty. Ide o stabilný internet cez optický kábel a televíziu cez internet s ponukou viac ako 100 TV programov a 7-dňovým archívom v cene. Navyše je k dispozícii aj zľava, základný balík bude na prvé tri mesiace za 1 euro.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Skladacia Motorola Razr Plus (2024) by mala prísť na trh za rovnakú cenu ako predchodca. Konkrétne by to malo byť 1 200 eur, pričom by smartfón ponúkal 12 GB RAM a 512-gigabajtové úložisko. Mal by prísť v troch farbách, a to v modrej, oranžovej a zelenej.

Zobraziť celú správu

Pripravovaný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 bude silný grafický výkon. Výkon sa údajne testoval na hre Genshin Impact. Správa tvrdí, že nový grafický čip Adreno bude titul plynule spúšťať v natívnom Full HD rozlíšení.

Zobraziť celú správu

TopVedeli ste, že celému svetu aj všetkým sektorom chýbajú profesionáli v kybernetickej bezpečnosti? Len na Slovensku počet chýbajúcich kyberbezpečnostných odborníkov presahuje 10-tisíc. Nenechajte si ujsť kyberbezpečnostnú súťaž CyberGame, ktorá sa koná už tretí rok a po mesiaci je v nej registrovaných viac ako dvetisíc účastníkov. CyberGame 2024 sa hrá desať týždňov od 1.4. do 9.6. 2024.

Zobraziť celú správu

Huawei nemôže obchodovať s Intelom a Qualcommom. USA odňali vývozné licencie Intelu a Qualcommu na predaj spoločnosti Huawei. Tento krok prichádza len deň po tom, čo spoločnosť globálne uviedla na trh nové notebooky.

Zobraziť celú správu

Aké smartfóny sú najžiadanejší v Orangei? Poznáme odpoveď, v apríli sa najviac predával Samsung Galaxy A55 5G 256GB, za ktorým nasledoval Apple iPhone 15 128GB, Samsung Galaxy A35 5G 128GB, Samsung Galaxy S24 a Xiaomi Redmi Note 13. Druhú polovicu TOP 10 obsadili tieto modely: Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Apple iPhone 13, Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy S23 FE a Samsung Galaxy A25. Všetky zariadenia viete získať výhodne k paušálu, ale aj na bezúročné mesačné splátky.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.