Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ

Burger King vytvoril reklamu, ktorá spája televíziu/internet s off-line prostredím domácnosti. Keďže ide o krátku reklamu a podľa predajcu v nej nie je možné povedať všetko, na konci reklamy hovorí hlasový príkaz pre Google Assistant, OK Google…

https://www.youtube.com/watch?v=U_O54le4__I

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Hrávate sa Forzu a máte radi Porsche? Máme pre vás dobrú správu. Nemecká automobilka podpísala zmluvu s americkým Microsoftom na 6 rokov, takže vozidlá tejto automobilky sa objavia aj na vašom Xboxe či počítači. Forza Horizon 3 Porsche Car Pack vyjde ako DLC bundle.

Zobraziť celú správu

O2 v pondelok oslávilo 10 rokov na našom trhu konferenciou, na ktorej nechýbal Charles Elachi, exriaditeľ vývojárskeho centra NASA, zlatý olympionik Matej Tóth, herečka Táňa Pauhofová, boxer Tomi Kid Kovács, ale ani Janica Lacová, Matúš Vallo, Koloman Kertész Bagala, Jakub Ptačin, Michal Hudák či Lucia Molnár Satinská. V úvode predniesol príhovor aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Konferenciu si môžete pozrieť cez Facebook O2 – časť 1, časť 2. Odporúčame.

Zobraziť celú správu

Na vlak bezrámových displejov v smartfónoch nastupujú aj neznáme čínske značky. Najnovšie Evan Blass ukázal model Maze Alpha s 6″ Full HD displejom takmer bez rámu.

Zobraziť celú správu

Sharp na ázijskom trhu predstavil smartfón Z3 s dizajnom pripomínajúcim Apple iPhone 6/7. Má 5,7″ QHD displej, Snapdragon 625, 4 GB RAM či 64 GB ROM. 16 Mpx fotoaparátu s OIS sekunduje 13 Mpx webkamera. Operačným systémom je Android 7, o chod sa stará 3 100 mAh batéria.

https://www.youtube.com/watch?v=sXyE2YJoMSM

Zobraziť celú správu

Sony začne začiatkom mája predávať svoj top-end televízor BRAVIA A1 s OLED panelom a unikátnym audio systémom Acoustic Surface. Predávať sa bude v dvoch veľkostiach – 55 a 65 palcov. Cena menšieho bude 4 099 €, väčší model kúpite za 5 599 €.

Zdroj | Sony
Zobraziť celú správu

Japonské Sony pripravilo špeciálny snímač pre semi a plne autonómne vozidlá, ktorý je vybavený HDR funkciou. Vďaka nej má byť výrazne lepší pri rozpoznávaní v extrémnych svetelných podmienkach, napríklad pri vjazdoch a výjazdoch z tunelov. Zároveň je vybavený funkciou na minimalizáciu blikania LED značiek.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Juhokórejským výskumníkom sa podarilo vyrobiť prvý flexibilný OLED displej s použitím grafénu v jeho elektródach. Vďaka tomu má byť displej omnoho odolnejší a flexibilnejší, ako doteraz. Využitie si tak nájde nielen v najrôznejších wearable zariadeniach, ale aj v oblečení či iných v súčasnosti „nesmart“ zariadeniach.

Zobraziť celú správu

Dron s kamerou, Hover Camera Passport, dostal niekoľko vylepšení, napríklad očakávaný Owner Mode, kedy po nahratí fotografie majiteľa ho vie automaticky sledovať. Pribudli však aj gestá, napríklad pre vytvorenie fotografie.

Zobraziť celú správu

Volkswagen skúša zaujať ďalším konceptom plne elektrického automobilu. Tentoraz ide o CUV (Crossover Utility Vehicle) z rodiny I.D., ktorý sa chystá nemecký výrobca predstaviť na výstave Auto Shanghai 2017 po Veľkej noci.

Zdroj | Volkswagen
Zobraziť celú správu

Nintendo predstavilo nové batériové gripy pre ovládače Joy-Con, ktoré sa pripájajú ku konzole Switch. Joy-Con AA sa pripája priamo k ovládačom a má im dodať energiu z klasických tužkových batérií. Na trhu sa má objaviť 16. júna, informuje Engadget.com.

Zobraziť celú správu

Hyundai pod značkou Genesis predstavil koncept luxusného SUV s vodíkovým pohonom. O koncpte toho automobilka veľa neprezradila, no Genesis GV80 má mať slušný dojazd a napríklad 22″ OLED displej na prístrojovej doske.

https://www.youtube.com/watch?v=qlPlHbdwZ9Y

Zobraziť celú správu

Garmin potichu predstavil nový smart náramok vívosmart 3, ktorý je okrem bežných senzorov vybavený aj snímačom VO2 max či snímačom tepu. Vďaka nemu vie vyhodnotiť, kedy bol majiteľ počas dňa najviac vystresovaný. Batéria má podľa výrobcu zvládnuť 5 dní bez nabíjačky. Cena by mala byť okolo 130 €.

Zdroj | Garmin
Zobraziť celú správu

Nintendo oznámilo, že 11. mája sa na novú konzolu Switch dostane svetoznáma hra Minecraft. Pôjde o Minecraft: Nintendo Switch Edition vrátane Super Mario Mash-Up balíčka, takže si Minecraft zahráte aj so Super Mariom.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Podľa marketingovej prieskumnej agentúry NPD Group sa minuloročný predaj dronov v USA zdvojnásobil. Najpredávanejšie sa pritom stali drony, ktoré stoja 1 000 a viac dolárov. Na druhom sa umiestnila stredná trieda, čiže 300 až 500 dolárov. Zdá sa, že drony si našli svoje právoplatné miestno na trhu.

Zdroj | AT Energy
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.