Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

TopSvetielko nádeje rozbehlo crowdfundigovú kampaň AUTO NÁDEJE – VEĽKÁ POMOC MALÝM HRDINOM na on-line platforme StartLab, cez ktorú sa snaží vyzbierať dostatok financií na zakúpenie nového vozidla na prepravu detských onkologických pacientov. V kampani potrebuje vyzbierať 45 000 € za 45 dní. Práve vďaka vašej podpore bude môcť Svetielko nádeje zmysluplne pomáhať aj ďalej. Ďakujeme.

Zdroj | Svetielko nádeje
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Motorola uviedla na trh Edge (2023), ktorý je v istých aspektoch lepší ako nový Pixel 8. Dizajn nového Edge pokračuje v línii predchodcu, o výkon sa stará čipset MediaTek Dimensity 7030 spárovaný s 8 GB RAM a 256 GB internej pamäte. Smartfón má 6,6″ FHD+ displej, beží na Android 13 a splňa certifikát IP68. Batéria má 4 400 mAh, podporuje 68 W rýchle nabíjanie, čo je viac ako dvojnásobok oproti Pixel 8. Hlavný fotoaparát má 50 Mpx. Cena novinky je 599 dolárov.

Zobraziť celú správu

Xiaomi predstavilo novú promo akciu a týka sa čerstvých modelov Xiaomi 13T Pro a 13T. Ich bežná cena je 899 €, respektíve 599 €. Každý zákazník, ktorý si v tomto období zakúpi u niektorého z oficiálnych partnerov Xiaomi 13T Pro alebo Xiaomi 13T a zaregistruje sa na webstránke, získa bonus vo výške 160 € v prípade zakúpenia 13T Pro a 120 € v prípade 13T. Akcia trvá od 9. októbra do 5. novembra 2023 (resp. do vypredania zásob).

Zobraziť celú správu

Na Slovensku vznikla Asociácia mobilných operátorov Slovenska (ASMOS), ktorej členskú základňu tvoria všetci mobilní operátori. Vznik Asociácie spečatili 29. septembra na ustanovujúcom stretnutí najvyšší predstavitelia Orangeu, O2, Slovak Telekomu a SWAN. Hlavnými piliermi ASMOS sú ochrana a zlepšovanie investičného prostredia pre prevádzkovateľov telekomunikačných služieb, vytváranie optimálnych podmienok pre rozvoj a prevádzku telekomunikačnej infraštruktúry a podpora vytvárania zdravého trhového prostredia.

Zobraziť celú správu

Nové domény .sk budú znovu lacnejšie. Správca slovenských domén prichádza s akciou, ktorá vám umožní lacnejšiu registráciu novej domény. Prebiehať bude v období od 23. do 29. októbra 2023, vtedy bude registračný poplatok rovných 5 € (bez DPH). Bežná cena je pritom 7 € (bez DPH).

Zobraziť celú správu

Porsche ruší značku e-bikov Greyp. Pôvodne bolo plánom, že Porsche integruje technológiu Greyp do svojich o e-bikov, zatiaľ čo Greyp mal pokračovať ako vlastná značka. Technologické inovácie spoločnosti Greyp budú integrované do divízie Porsche eBike Performance.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.