Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

26 správ

Elektromobilita sa rozmáha a najnovšie by mali pribudnúť aj elektrické vodné skútre, ktoré sľubujú ekologickú zábavu na vode. Spoločnosť Free Form Factor totiž začala prijímať predobjednávky na Gratis X1, ktorý chce byť prvým elektrickým vodným skútrom na svete. So základnou batériou vydrží 45 minút a v prípade ak využijete doplnkové batérie bude to jedna hodina. Jeho cena je 17 990 USD.

Zobraziť celú správu

Apple za minulý rok získal 79,2 % svetového profitu medzi výrobcami smartfónov, uviedol The Korea Herald, ktorý sa odvolával na výsledky analýzy spoločnosťou Strategy Analytics. Samsung získať 14,6 % svetového zisku a Huawei 1,6 % svetových ziskov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Chcete pre svoj iPhone 7, alebo iPhone 7 Plus skutočne luxusný kryt? taký pre vás má a nie jeden, rovno niekoľko. Najdrahšia verzia s názvom Eye-Trunk vás bude stáť 5 500 USD pre iPhone 7. Ak sa však rozhodnete „šetriť“ môžete zvoliť verziu Eye-Trunk Monogram, ktorá stojí pre iPhone 7 „len“ 1 180 USD.

Zdroj | Louis Vuitton

 

Zobraziť celú správu

Plex má horúcu novinku. Služba na striemovanie vlastných multimediálnych súborov vytvorila službu Plex Cloud, vďaka ktorej bude možné vytvoriť z akéhokoľvek cloudu streamovací server. Nebude tak potrebné mať doma vlastný hardvér.

https://www.youtube.com/watch?v=0Q6d-XAUXv0

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Belgická spoločnosť BeWell si takto predstavuje zdravotnú sestričku budúcnosti. Teda nie ju, ale časť jej práce, čím jej ostane viac času na dôležitejšie úkony. Pacienti vďaka WellPointu budú vedieť zmerať tlak, hmotnosť, BMI, tep či kyslík v krvi. S výsledkami potom môžu pokračovať na vyšetrenie.

https://vimeo.com/188284256
Zobraziť celú správu

Fitbit predstavil nový smart náramok Alta HR, ktorý k minuloročnému modelu Alta pridáva snímač tepu. Má dotykový OLED displej, batéria má vydržať 5 dní a dokáže merať dennú i nočnú aktivitu. Novinka má stáť 150 dolárov. Vďaka menšiemu snímaču tepu sa Alta HR stal najtenším smart náramkom Fitbitu s touto funkciou.

https://www.youtube.com/watch?v=5G2lqvZmNz4

Zobraziť celú správu

Takto chce do vesmíru lietať aj Blue Origin. Jeho nosná raketa New Glenn s motormi BE-4 bude schopná vertikálneho vzletu i pristávania. Aj keď vieme, že to také jednoduché ako na animácii nebude, SpaceX má silného konkurenta.

https://www.youtube.com/watch?v=BTEhohh6eYk

Zobraziť celú správu

Xiaomi predstavilo svoje prvé smart tenisky. Model 90 Minutes Ultra Smart Sportswear vznikol v spolupráci s Intelom, ktorý im dal „mozog“ v podobe počítača Cuire. Podľa výrobcu má batéria vydržať 60 dní. Cena začína na 300 CNY čo je necelých 41 €.

Zdroj | Xiaomi
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.