Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
9 správ

Elektrickej motorky od spoločnosti SUPER73 by sme sa mali dočkať už tento rok. Malo by ísť o ľahkú a cenovo dostupnejšiu elektrickú motorku s názvom SUPER73 C1X. O jej existencii sa špekuluje už dlhšie, nakoľko spoločnosť už teraz vyrába elektrické bicykle, ktoré svojimi rýchlosťami a schopnosťami konkurujú niektorým elektrickým skútrom. Novinka by mala byť osadená 6 kWh batériou, vďaka čomu by mala mať dojazd až 160 km. Zatiaľ nie je známy výkon elektrického motora no maximálna rýchlosť by mala byť niekde na úrovni 120 km/h. Predstavená by mala byť už v priebehu roka 2023.

Zobraziť celú správu

WhatsApp testuje novú funkciu pre používateľov v „mŕtvych“ chatoch. Asi všetci poznáme ten pocit, keď si s našimi priateľmi alebo rodinou vytvoríme skupinový chat a časom jednoducho vyšumí do prázdna. WhatsApp preto aktuálne testuje funkciu, ktorá by umožňovala používateľom určiť čas, kedy jednoducho opustia skupinu. Objaviť by sa mala už v najnovšej aktualizácii.

Zobraziť celú správu

PlayStation dostane novú systémovú aktualizáciu. Update 7.0 prinesie podporu variabilnej obnovovacej frekvencie pre monitory s rozlíšením 1440p, podporu Discord voice chatu či ľahšiu migráciu dát.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

YouTube zmierňuje svoju reklamnú politiku. Platforma vydala ešte v novembri minulého roka nové pravidlá, ktoré spustili vlnu odporu zo strany kreatívcov. Ak totiž počas kontroly videa zachytil bot pejoratíva, automaticky ho demonetizoval. YouTube sa teda rozhodol ubrať a aj v prípade, že bot zachytí vulgarizmy dostane kreatívec za video zaplatené.

Zobraziť celú správu

Sony sa obáva o budúcnosť série Call of Duty na ich hernej konzole. Japonská spoločnosť hovorí, že v prípade, že akvizícia Activision Blizzard spoločnosťou Microsoft by mohla mať negatívny dopad na budúce tituly hernej série COD určené pre konzoly PlayStation. Sony totiž nebude mať žiadnu istotu v tom, či bude verzii pre ich konzole venovaná taká pozornosť ako tým, ktoré budú určené pre Xbox či PC. Aj vo finálnej hre by sa teda mohli vyskytovať bugy a ďalšie nedokonalosti, ktoré by mohli hráčov prinútiť prejsť z PlayStationu na ostatné platformy.

Zobraziť celú správu

Spotify kompletne redizajnovalo svoju domovskú obrazovku. Švédska streamovacia platforma bude mať po novom prostredie pripomínajúce feed sociálnych sietí, a v ktorom bude hlavným spôsobom navígácie vertikálne skrolovanie. Zmena vzhľadu prichádza po tom, ako CEO Daniel Ek povedal, „že chcú byť viac ako len hudobná aplikácia“. Nový feed by vám mal pomôcť rýchlejšie objaviť nové formy obsahu, do ktorých Spotify posledné roky investuje. Či už ide o podcasty, audioknihy, živé audio prenosy alebo videopodcasty.

Zdroj | Spotify
Zobraziť celú správu

VW začína ponúkať bezplatné pohotovostné služby. Spoločnosť oznámila, že svojim existujúcim a budúcim zákazníkom bude počas piatich rokov bezplatne poskytovať svoje pohotovostné služby prepojeného vozidla Car-Net Safe & Secure. Bude k dispozícii pre väčšinu modelov Volkswagen od roku 2020. Majitelia si musia vytvoriť účet myVW a prijať zmluvné podmienky.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Samsung predstavila model Galaxy M14 5G. Vpredu má 6,6-palcový LCD displej s 90 Hz, o výkon sa stará vlastný procesor Exynos 1330 spolu so 4 GB RAM a batéria má nadpriemernú kapacitu 6 000 mAh. Cena je stanovená od 225 dolárov.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu