Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

11 správ

Unikol zoznam kompatibilných iPhonov s iOS 18. Dobrou správou je, že novú verziu operačného systému by mali dostať všetky iPhony podporujúce iOS 17. Patrí tam iPhony SE 2/SE 3, iPhony XR/XS/XS Max, iPhony 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhony 12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max, iPhony 13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max, iPhony 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max a iPhony 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max.

Zobraziť celú správu

Renault vyvíja elektrické Twingo s cenou pod 20 000 eur. Na trh ho plánuje uviesť do dvoch rokov, pretože si uvedomuje, že ľudia chcú malý mestský elektromobil s prívetivou cenou. Zatiaľ nepoznáme žiadne podrobnosti, finálny dizajn by mal vychádzať z konceptu.

Zdroj | Renault
Zobraziť celú správu

Bol odhalený dizajn pripravovaných smart hodiniek Samsung Galaxy Watch FE. DO výbavy dostanú 1,2-palcový AMOLED displej, procesor Exynos W920 s 1,5 GB RAM, Operačný systém Wear OS, pričom batéria bude mať kapacitu 247 mAh. Cena sa odhaduje okolo 200 eur.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Intel uvádza na trh čipy Lunar Lake. Stalo sa tak na podujatí Computex 2024. Najnovšia generácia čipov založených na architektúre x86 prinesie podľa výrobcu významné vylepšenia výkonu AI, ako aj lepšiu výdrž batérie. Chce tak konkurovať AMD a Qualcommu.

Zobraziť celú správu

Logitech predstavil klávesnice MX Keys a Wave Keys navrhnuté špeciálne pre Mac. Produkty Logitech MX sú už medzi používateľmi počítačov Mac veľmi obľúbené. To je dôvod, prečo spoločnosť pracovala na tom, aby bolo jej príslušenstvo ešte viac integrované do ekosystému Apple.

Zobraziť celú správu

Operačný systém visionOS 2 by mal priniesť nové natívne aplikácie. Očakáva sa napríklad Kalendár, Mapy, Správy, Podcasty, Pripomienky, Skratky a ďalšie. VisionOS bude obsahovať živé prepisy, ktoré pomôžu každému, vrátane nepočujúcich a nedoslýchavích používateľov.

Zobraziť celú správu

Členovia GeForce Now získajú tri mesiace bezplatného Xbox Game Pass. To v podstate znamená, že všetky hry dostupné od spoločnosti Microsoft v rámci Game Passu budú dostupné aj v knižnici GeForce Now. Akcia končí 7. júla.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.