Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

11 správ

LTPO displej zostane najbližšie roky výsadou iPhonov Pro. V roku 2025 sa očakáva, že všetky modely iPhone 17 od Apple už budú mať LTPO panely, keďže ich kapacita stále rastie a náklady klesajú. V tom istom roku by Apple mal byť schopný pri Pro iPhonoch schovať Face ID kompletne pod displej.

Zobraziť celú správu

Toyota dodá palivové články pre vodíkové nákladné autá Hyliko. Tá rozšíri svoju ponuku o vodíkový ťahač s celkovou hmotnosťou 44 ton a vodíkový kamión vážiaci 26 ton. Okrem toho budú môcť zákazníci Hyliko v rámci lízingovej ponuky využívať firemnú sieť čerpacích staníc zeleného vodíka.

Zdroj | Hyliko
Zobraziť celú správu

Wolt spúšťa službu expresnej donášky pre e-shopy a partnerov Wolt Drive. Funguje vo všetkých 15 mestách, kde Wolt pôsobí a sprostredkúva rozvoz prostredníctvom troch tisícok kuriérov. Pre vybraný tovar môžu už dnes Wolt Drive využívať zákazníci Andrea Shopu.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Honor na slovenský trh prináša smart náramok Band 7. Zaujme zaobleným 1,47-palcovým AMOLED displejom, meraním 96 rôznych športových aktivít a nezabudlo sa ani na meranie zdravotných funkcií. Cena je u nás stanovená na 54,99 eur.

Zdroj | Honor
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Western Digital čoskoro uvedie lacnejšie pamäťové karty pre Xbox. Aktuálne jediná dostupná možnosť bola od spoločnosti Seagate. Rozširujúca pamäťová karta Western Digital pre Xbox s kapacitou 1 TB bola spozorovaná na webovej stránke Best Buy za cenu 179,99 dolárov.

Zobraziť celú správu

Tesla China predstavuje nabíjačku pre elektromobily Cybervault inšpirovanú Cybertruckom. Automobilka uviedla, že úplné vydanie produktu príde čoskoro a očakáva sa, že potom budú zverejnené ďalšie informácie vrátane ceny a špecifikácií.

Zobraziť celú správu

Dodávky Tesly v Dánsku naznačujú masívny celkový nárast predaja. Tesla nielenže predala v Dánsku počas prvého štvrťroka 2023 viac áut ako v roku 2022, ale Tesla Model Y sa stal najpredávanejším vozidlom v krajine.

Zobraziť celú správu

iPady s AMOLED displejmi môžu byť vydané už v roku 2024. Spoločnosť Apple už aktuálne má prototyp iPadu Pro s AMOLED displejom. Mali by ho dostať 11- aj 13-palcové modely. Kvôli tomu sa však očakáva rapídny nárast predajnej ceny.

Zobraziť celú správu

Viete, že s novým paušálom od Orangeu môžete získať nielen zľavu na zariadenie, ale aj zľavu z mesačnej faktúry? Ak si paušál objednáte cez e-shop, môžete službu vrátiť do 14 dní bez akýkoľvek otázok. K novému paušálu môžete mať bonus až do výšky 440 eur, zvyšnú sumu si viete rozdeliť do 24 bezúročných splátok. Kúpou paušálu alebo internetu cez e‑shop teraz získate 100 % zľavu z jedného mesačného poplatku.

Zdroj | unsplash/Sebastian Bednarek

Zobraziť celú správu

WatchOS 10 by si mal tento rok prejsť pomerne rozsiahlou inováciou s pozoruhodnými zmenami používateľského rozhrania. Uvádza to Mark Gurman vo svojom pravidelnom týždňovom zhrnutí. Hodinky však prídu len s drobnými hardvérovými vylepšeniami. Nový watchOS, rovnako ako iOS, iPadOS, či macOS bude predstavený na WWDC 2023 5. júna. Gurman tiež spomína, že Apple plánuje nový Mac Pro s čipom M2 Ultra a nové modely MacBook Air s čipom M3.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.