Reklama
Správa dňa

Čína pohrozila odvetnými opatreniami na dovoz vlastných vozidiel.

23 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Čínsky OnePlus predstavil nový program ochrany svojich smartfónov pre európskych zákazníkov. Za 39,99 € na 12 mesiacov alebo za 64,99 € na 2 roky môžete získať „poistenie“ nového OnePlus smartfónu voči náhodnému prasknutiu displeja, náhodnému poškodeniu tela, pádu, obliatiu tekutinou či vandalizmu.

Zdroj | OnePlus
Zobraziť celú správu

Víťazom tohtoročnej dizajnérskej súťaže Electrolux Design Lab sa stal koncept Bloom. Jeho autorom je Jordan Lee Martin z The Huddersfield University. Bloom má množstvo funkcií a je bezpečný aj pri používaní detskými používateľmi.

https://www.youtube.com/watch?v=opsXv_94hvY

Zobraziť celú správu

Apple vraj potichu pracuje na novom systéme navigovania vo vnútri budov. Slúžiť má hlavne na navigáciu vo veľkých nákupných centrách. Pracovať má s RF signálom, no teoreticky má ísť o produkt spoločnosti WiFiSlam, ktorú Apple kúpil pred dvomi rokmi.

https://twitter.com/stroughtonsmith/status/660940071793729537

Zobraziť celú správu

Genius predstavil nové Bluetooth slúchadlá HS-930BT v troch farbách a cenou okolo 30 €. Nové slúchadlá majú 500 mAh batériu s výdržou do 15 hodín, no na vstup môžete použiť aj 3,5 mm audio konektor.

Zdroj | Genius
Zobraziť celú správu

Spoločnosť Starship Technologies, za ktorou stoja tvorcovia Skype, vyvíjajú nový systém doručovania. Autonómne vozítka by mali slúžiť hlavne na doručovanie na krátke vzdialenosti (do 5 km), pričom by mali ušetriť náklady za doručovanie kuriérom  5-10-násobne.

Zobraziť celú správu

Podľa portálu NokiaPowerUser sa budúci rok dočkáme smartfónu s logom Microsoftu s najnovším procesorom Snapdragon 820 postavenom na 14 nm výrobnom procese s grafikou Adreno 530. Qualcomm už musí len vyriešiť jeho prehrievanie.

Zobraziť celú správu

Nokia Networks a Artemis Networks začínajú testovať novú technológiu pCell, ktorá má dramaticky zvýšiť rýchlosť bezdrôtových sietí vrátane LTE.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6NEnLvhFCk

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Creative predstavilo nový Bluetooth reproduktor Woof3 v 4 rôznych kovových farbách s 45 mm meničom a pasívnym basovým mini radiátorom vo svojom vnútri. Disponuje dokonca microSD slotom, takže si v ňom môžete prehrávať aj skladby bez pripojenia smartfónu. V predaji bude koncom novembra za 49,99 €.

Zdroj | Creative
Zobraziť celú správu

Na Slovensku vznikol nový web Slovensko.digital, ktorý je výzvou a zároveň platformou za otvorenú spoluprácu pri tvorbe informatizácie na Slovensku.

Ponúkame štátu pri tejto zložitej téme dlhodobú pomoc a vyzývame IT komunitu, aby sa pridala. S jedinou podmienkou — transparentná spolupráca.

Zobraziť celú správu

26. novembra môžeme očakávať nový Huawei Mate 8. Na čínskych stránkach sa objavil prvý plagátik, ktorý informuje o pripravovanej novinke z dielne čínskeho giganta. Čím bude disponovať je zatiaľ otázne, no nemal by chýbať procesor Kirin 950 a obrovský displej.

Huawei Mate 8

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.