IFA 2015 | Creative Outlier–integrovaný slot pre microSD kartu a MP3 prehrávač

Počas medzinárodnej výstavy IFA 2015 sme sa zastavili aj na stánku spoločnosti Creative, ktorá predstavila hneď niekoľko noviniek. Veľkú pozornosť si určite zaslúžia slúchadlá Oulier, ktoré záujmu hneď niekoľkými pramaterami.

V prvom rade to bude pravdepodobne cena, ktorá by mala byť stanovená na 99 €. Slúchadlá Creative Outlier sa na náš trh dostanú už v priebehu októbra tohto roku.

Pozrite siCreative Sound Blaster FRee – reproduktor k bazénu aj na cesty

Slúchadlá svojimi pestrými kombináciami farieb určite zaujmú najmä mladých používateľov, ktorí ocenia aj ich odolné spracovanie. Ako sme sa mohli presvedčiť sami, slúchadlá môžete smelo ohýbať a nemusíte sa pritom báť, že sa zlomia.

Creative Outlier

K dispozícii síce bude iba dvojica základných farieb (biela a čierna), ale slúchadlá budú vybavené aj farebným gumeným tesnením, ktoré bude možné vymeniť a dať tak vašim slúchadlám vlastný štýl.

Okrem toho Outlier potešia kompaktným a ľahkým dizajnom. 93 gramov určite nebudete na svojich ušiach cítiť. Aj napriek tomu však na integrovanú zvládnu desať hodín prehrávania hudby.

Creative Outlier

Pozrite siSound Blaster X7 je skutočnou dizajnovou a hudobnou lahôdkou

Prekvapením však je kvalita reprodukcie. Skutočne sme nečakali taký zvuk z takto malých slúchadiel vybavených 32 mm meničmi. Navyše Creative vybavil svoj model Outlier a poriadnou dávkou pripojení. Okrem klasickej možnosti pripojenia pomocou kábla (AUX), alebo bezdrôtového pripojenia pomocou technológie Bluetooth, vrátane NFC ponúknu tieto slúchadlá aj možnosť priameho prehrávania cez USB.

Creative Outlier

To však stále nie je všetko. Na pravom náušníku sa totiž nachádza slot pre microSD kartu. Vďaka integrovanému MP3 prehrávaču, tak môžete počúvať hudbu aj bez telefónu. Slúchadlá podporujú maximálne 32 GB pamäťové karty.

Creative Outlier

IFA 2015

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2015 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

Foto: Creative, TECHBOX

Komentáre k článku