Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

12 správ

Dynaudio Showroom na Výstave Audio Video Kino 2023! Nechajte sa unášať zvukom od Dynaudio! Príďte si vypočuť modely Confidence, Contour v novej farbe NORDIC SILVER, Special forty a Evoke. Nenechajte si ujsť tento zvukový zážitok! > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Dynaudio
Zobraziť celú správu

Používatelia Apple Watch Ultra 2 sa sťažujú na slabý jas pri slabom osvetlení. Toto nie je jediný softvérový problém týkajúci sa Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2. Boli hlásené aj problémy, kedy hodinky s watchOS 10 nefungovali správne.

Zobraziť celú správu

Hlasujte a Vyhrajte – Anketa a Súťaž o Atraktívne ceny na výstave Audio Video Kino 2023! Máte možnosť zúčastniť sa na ankete a súťaži o Najlepší ZVUK a Najlepšiu Prezentáciu na tejto nezabudnuteľnej udalosti zvukového sveta. 

Ako to funguje: Pozorne sledujte a počúvajte výstavu a všimnite si, čo vás na nej osloví najviac. Napíšte nám (anketový lístok je súčasťou vstupenky), čo je podľa vás Najlepší ZVUK a Najlepšia Prezentácia. Zdieľajte svoje dojmy a zážitky.Vyhrajte hodnotné ceny! 1. cena sú reproduktory Monitor Audio Bronze 100 Urban Grey v hodnote 550€ za pár. > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | BIS Audio
Zobraziť celú správu

Motorola oslavuje svoje 95. výročie. Od roku 1928 je spoločnosť Motorola na čele technologického vývoja. Azda najvýznamnejším momentom z predchádzajúcich desaťročí bolo pristátie Apolla 11 na Mesiaci, ktoré využilo technológiu rádiového zariadenia Motorola na zabezpečenie prvej komunikácie medzi Zemou a Mesiacom.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Škoda Auto zverejňuje video upútavku na nový Kodiaq. Úplne nové SUV, ktoré využíva štylistické prvky nového dizajnového jazyka Škoda Modern Solid, prichádza so sviežim dizajnom karosérie a interiéru. Svetová premiéra je naplánovaná na 4. októbra o 18:45 nášho času.

Zobraziť celú správu

Video ukazuje, ako Tesla stavia batériový systém Megapack v hodnote 150 miliónov dolárov. Megapack sa stal aktuálnym batériovým systémom pre veľké projekty skladovania energie. Tento produkt pomohol Tesle masívne zvýšiť nasadenie kapacity skladovania energie, čo je medziročný nárast o 222 %.

Zobraziť celú správu

Sony vyšetruje údajné porušenie údajov, ktoré viedlo k hekerským útokom. Relatívne nová hekerská skupina Ransomed.vc uviedla odvážne tvrdenie, že úspešne kompromitovala všetky systémy spoločnosti Sony.

Zobraziť celú správu

iPhone 15 Pro Max má takmer totožný displej ako jeho predchodca. Aj tohtoročný iPhone má najlepšie hodnotenie v oblasti čitateľnosti displeja. Naopak najhoršia je kategória farieb, ktoré síce vyzerajú živo, pri priamom slnku a najvyššom jase je ale saturácia príliš vysoká.

Zobraziť celú správu

ChatGPT čoskoro umožní prehliadať web v reálnom čase bez platenia za Plus. Presný termín oznámený nebol, ale vďake veľkej konkurencii (najmä Google Bard a Microsoft Bing Chat) by to nemalo dlho trvať.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.