Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

Burmester 089 CD prehrávač – dokonalá kombinácia zvuku, inovácií a dizajnu. Postará sa o to predovšetkým systém remeňového pohonu vyvinutý spoločnosťou Burmester v kombinácii s prevodom vzorkovacej frekvencie a špičkovým D/A prevodníkom, kombinácia ktorá dlhé roky určuje celosvetové štandardy v oblasti prehrávania CD. Systém remeňového pohonu pre CD prehrávače inšpirovaný analógovými gramofónmi úplne oddeľuje laserový snímač od akýchkoľvek vibrácií hnacieho motora. Zvukovým výsledkom vysoko presného čítania dát je úžasný stupeň muzikálnosti a priestorovosti. > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Burmester
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Prehrievanie nových iPhonov nie je len ojedinelý jav, s ktorým sa stretli niektorí používatelia. Apple včera uviedol, že identifikoval niekoľko problémov, ktoré môžu spôsobiť, že nové iPhony budú teplejšie, než by mali byť. Problém spôsobuje chyba v iOS 17, ktorá bude opravená v pripravovanej aktualizácii. „Ďalším problémom sú niektoré nedávne aktualizácie aplikácií tretích strán, ktoré spôsobujú preťaženie systému,“ uviedol Apple a dodal, že spolupracuje s vývojármi aplikácií na opravách, ktoré sú v procese zavádzania.

Zobraziť celú správu

Už ste sa skamarátili s iOS 17? Naše redakčné skúsenosti ukazujú, že ide o vyladený systém s viacerými pozoruhodnými novinkami. Jednou z nich je vylepšená činnosť widgetov. Tie na iOS 17, ako i na iPadOS 17 podporujú plnú interaktivitu. Práve toto vraj najčastejšie požadovali používatelia od predstavenia miniaplikácií v iOS 14.

Zobraziť celú správu

KLIPSCH JUBILEE – Nová vlajková loď v najvyššom rade Klipsch Heritage. Vyrobené v Hope v Arkansase. Plne hornová konštrukcia dvojpásmového reproduktora využíva najnovšie akustické technológie. Súčasťou je aktívny crossover pre optimálnu fázovú koherenciu. Príď a skrátka si ich vypočuj. > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Klipsch
Zobraziť celú správu

Google v roku 2016 predstavil 55″ 4K dotykový displej, ktorý slúži ako digitálna tabuľa pre tímovú spoluprácu v reálnom čase. Google Jamboard a jeho mobilné aplikácie sa teraz v roku 2024 vypnú. Používatelia Jamboardu tvoria malú časť zákazníckej základne Workspace. Google odkazuje na ponuky tretích strán od FigJam, Lucidspark a Miro cez Workspace, takže používatelia ťažkých tabúľ budú mať niekoľko priamych alternatív.

Zobraziť celú správu

Do predstavenia Samsung Galaxy S24 je ešte ďaleko, ale na internete sa už začali objavovať prvé úniky. Render ukazuje mobil, ktorý vyzerá rovnako ako S23, má rovnaké výrezy pre kamery. Zdá sa však, že bude mať úplne ploché rámy od mierne zaoblených hrán na S23. Zmeny sú malé, no v ruke by mohli spôsobiť citeľný rozdiel. Očakáva sa, že novinka bude poháňaná čipom Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, resp. Exynos 2400 s LTPO 120 Hz OLED displejom s jasom do 2 500 nitov. Bude mať 12 Mpx selfie fotoaparát, 50 Mpx hlavný zadný fotoaparát, 12 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát a 10 Mpx teleobjektív s 3x optickým zoomom.

Zobraziť celú správu

Netflix oznámil, že 29. septembra ráno odoslal svoje posledné DVD. Po ukončení činnosti Netflixu s DVD bude teraz plne len streamovacou službou. Požičiavanie filmov na DVD bolo pritom pôvodnou službou, ktorou Netflix rozbehol svoju činnosť. Minulý rok požičiavanie DVD tvorilo 0,5 % príjmov spoločnosti.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.