Reklama

Športová elegancia pre ženy od Garminu

Zdroj | Garmin
Lissett Pliešovská
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Najobľúbenejší štýl oblečenia žien dnešnej doby je športovo-elegantný. Ak by sme si to rozložili, tak športové oblečenie je pohodlné a ležérne, zatiaľ čo elegantné je sofistikované a seriózne. 

Spojením dostávame pohodlnú upravenosť. Garmin je spoločnosť, ktorá pochopila a podchytila trh kvalitnými hodinkami nielen pre pánov, ale výraba aj dámske. Tie dokážu zvýrazniť obľúbený a požadovaný štýl žien. 

Milé dámy, viete, že prvé náramkové hodinky boli dámske? Historici sa nevedia ujednotiť či prvé zápästie, ktoré zdobili patrilo kráľovnej Alžbete I. v roku 1571, alebo Karolíne Murat, Napoleonovej sestre v roku 1817. Tak či onak, pánske náramkové hodiny sa objavili až v roku 1904. Ako plynul čas menili tvar, materiál, veľkosť, funkcie. Dnes od náramkových hodiniek vyžadujeme štýlovosť a technológie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Inteligentné hodinky, tak ako väčšina elektroniky, sa vyrábajú ako unisex modely. To však zďaleka neznamená, že na ženskom zápästí musia pôsobiť ako päsť na oko. Neveríte? Pozrite si, aké modely som pre vás vybrala.

1.

Garmin Lily

od 229,99 € viac info

Garmin Lily sú štýlové hodinky od Garminu, ktoré ponúkajú kompaktný, ženskému oku lahodiaci dizajn a pokročilé zdravotné funkcie. Ako sa na správne športové hodinky patrí, sú odolné voči vode (5 ATM), takže ich využijete aj pri plávaní. Tu si však treba dať pozor a nepoužívať ich s koženým remienkom.

Zdroj | Garmin

Puzdro má len 34 mm a tak sa hodia naozaj na každé dámske zápästie. Zaujímavý je ich vzorovaný ciferník s rukopisom elegancie, ten sa pri pohybe rukou, alebo ťuknutí naň rozsvieti. Hodinky ponúkajú množstvo funkcií, vrátane aplikácie Menštruačný cyklus. Dôležité je i sledovanie tekutín, ktoré vás upozorní, ak zanedbáte váš pitný režim. Optický snímač Pulse Ox zabezpečuje pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom, funkcia Body Battery monitoruje zásoby energie vášho tela. Hodinky vydržia na jedno nabitie až 5 dní.

Na výber máte z viacerých farebných dizajnov s remienkami z pravej talianskej kože alebo so silikónovými remienkami, aby ste vždy mali ten správny doplnok pre váš aktuálny outfit. Cena Garmin Lily začína na 229,99 €.

2.

Garmin Venu 3S

od 499,99 € viac info

Garmin nedávno predstavil novú generáciu obľúbeného modelu Venu. Ide o unisex model, ktorý skutočne veľmi dobre vyzerá i na ženskej ruke, veď mnohé z nás inklinujeme k veľkým ciferníkom. Ak máte rada pohyb, ste akčná a stále v pohybe, môže ísť práve o ideálny model pre vás.

Pozrite si

Elegantné, výkonné a s dlhou výdržou: Nasaďte si Garmin Venu 3

Venu 3S má 41 mm puzdro a 1,2″ displej s rozlíšením 390 x 390 px. Puzdro je mimoriadne odolné, vyrobené z polyméru vystuženého vláknami, zatiaľ čo rám je z nehrdzavejúcej ocele. Ochranné sklo nad displejom je Gorilla Glass 3. Hodinky podporujú 18 mm remienky.

Hodinky disponujú sofistikovaným režimom sledovania zdriemnutí. Systém ho vypočíta podľa informácií získaných z monitorovania kyslíka v krvi (Pulse Ox) a variability srdcovej frekvencie (HRV). Tréner spánku, Sleep coach, vám poradí ako dosiahnuť ideálny spánok. Ponúka tipy na zlepšenie a kľúčové štatistiky umožňujúce lepšie pochopiť vaše telo.

Zdroj | Garmin

Výrobca sľubuje 10 dní výdrže batérie. Garmin Venu 3S sa predávajú vo viacerých farebných vyhotoveniach, ich cena začína na 499,99 €.

3.

Garmin Epix Pro (2. generácia)

od 949,99 € viac info

V prípade, že chcete tie najlepšie funkcie a skutočne túžite po funkciami nabitom luxuse od Garminu, vyberte si práve tento model s 1,2″ AMOLED displejom vybaveným funkciou always-on. Garmin Epix Pro 2 majú nástroje na monitorovanie zdravia a pohody 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nechýba monitoring spánku a pokročilá podpora tréningov. Odolnosť hodiniek aj až 10 ATM.

Obsah pokračuje pod reklamou

Garmin Epix Pro majú vstavaný prehrávač hudby, zmestíte do neho až 2 000 skladieb. Stačí Bluetooth slúchadlá a nikdy nebudete bez svojich obľúbených piesní. Výdrž batérie je 10 dní.

Aj v tomto prípade si môžete vybrať z viacerých farebných prevedení. Cena hodiniek začína na 949,99 €.

4.

Garmin Forerunner 55

od 199,99 € viac info

Ak hľadáte šikovné športové hodinky za dobrú cenu, ste na správnom mieste. Garmin Forerunner 55 sú vybavené vstavaným GPS s Bluetooth. To znamená sledovanie všetkých, i nami ženami obľúbených aktivít, či už je to beh, bicyklovanie, plávanie, alebo pilates.

Hodinky ponúkajú denné odporúčané tréningy, pre ktoré sú pripravené špeciálne tréningové nástroje. Sú navrhnuté tak, aby pomohli podporiť váš aktívny životný štýl. Dokážu napríklad sledovať váš tréning pomocou metrík, ako sú minúty intenzity a denné dýchanie a vďaka tomu prinesú správu o vašej celkovej pohode.

Zdroj | Garmin

Ako sa na správne bežecké hodinky patrí, Forerunner 55 vás upozornia, že je čas doplniť tekutiny, zaznamenávajú váš celkový objem prijatých tekutín počas dňa. Aplikácia Garmin Connect umožňuje podrobne sledovať váš menštruačný cyklus, ale i tehotenstvo. Prinesie detaily vášho cyklu, umožňuje zaznamenávanie fyzických a emočných symptómov i osobné poznámky k pravidelnosti, či prechodu do menopauzy. Nechýbajú rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze vášho aktuálneho cyklu.

Výdrž batérie aj až 2 týždne. Cena modelu začína na 199,99 €, na výber je v rôznych farbách a s rôznymi typmi remienkov.

Výber je len na vás. Ako vidíte, na výber máte viacero modelov, ktoré podčiarknu vašu ženskosť – či už preferujete elegantný, alebo vyslovene športový štýl.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.