Reklama
Správa dňa

Windows 10 dostane poslednú bezpečnostnú aktualizáciu v októbri 2028

19 správ

Bose predstavilo nový reproduktor SoundTouch 10, ktorý vám za 199 USD umožní prehrávať svoje playlisty zo Spotify, vďaka integrácii funkcie Spotify Connect. Okrem toho však nový reproduktor samozrejme môže prehrávať hudbu zo smartfónu pomocou Bluetooth, či Wi-Fi.

https://youtu.be/uGYlNqsCWVM

Zobraziť celú správu

Aj keď smartfón ZUK Z1 sa mal pôvodne predávať iba v Číne, postupne sa však dostáva do celého sveta. Ak ste po ňom túžili, môžete si ho objednať už dnes aj priamo na Slovensko. Nájdete ho totiž na španielskej verzii Ebay. Cena aj s dopravou na Slovensko je v tomto prípade 289,99 €.

Zdroj | ZUK
Zobraziť celú správu

Používate Pokec na svojom smartfóne? Potom určite vyskúšajte novú verziu aplikácie pre iOS, ktorá priniesla niekoľko noviniek. Najmä poteší aktualizácia na nové rozlíšenia iPhonov, ako aj možnosť posielania fotografií pomocou RP.

Zdroj | iTunes
Zobraziť celú správu

SWAN zaraďuje do ponuky digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA nové TV kanály. Od zajtra (1.10.2015) zaradí do ponuky aj kanály HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, ČT24 HD a Golf Channel HD. V ponuke SWAN MULTIMEDIA budú tak zákazníci môcť sledovať až 43 TV kanálov v najvyššej kvalite.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Satelitná služba freeSAT ponúkne divákom na Slovensku a v Českej republike mesiac zadarmo pre sledovanie platených kanálov AXN a AXN Black. Od 1.10.2015 do 2.11.2015 sú tieto programy zadarmo dostupné aj pre zákazníkov, ktorí majú aktivované cenovo dostupnejšie balíčky.

Zobraziť celú správu

Fujifilm predstavil nový „instantný“ fotoaparát Instax Mini 70 v troch farbách s okamžitým tlačením fotografií a maličkým zrkadielkom vedľa objektívu. To má slúžiť hlavne pri kompozícii tzv. selfie fotiek. Na trhu sa objaví tento mesiac s cenou 129 €.

Zdroj | Fujifilm
Zobraziť celú správu

LG okrem nového top-end smartfónu predstavilo aj nové smart hodinky LG Urbane Watch 2nd Edition. Nové hodinky vychádzajú z pôvodného modelu, pracujú však na operačnom systéme Android Wear.

Zdroj | LG
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Bloomberg priniesol informáciu, podľa ktorej sa dvaja giganti dohodli a ukončili patentové spory. Google a Microsoft tak rušia vzájomných 20 žalôb ohľadom patentov v smartfónoch a konzole Xbox.

Zobraziť celú správu

LG predstavilo nový smartfón LG V10 s dvomi displejmi! Nad klasickým QHD displejom je druhý informačný displej, ktorý pracuje nezávisle. Okrem toho má novinka aj 2 webkamery, vraj pre lepšie selfies.

Zdroj | LG
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.