Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

9 správ

Pininfarina láka na svoj ďalší hyperšportový elektromobil. Už teraz ho označuje ako elektromobil určený pre náročných zberateľov. Automobilka však nezverejnila žiadne špecifikácie pre toto pripravované vozidlo.

Zobraziť celú správu

WhatsApp čoskoro umožní preniesť históriu četov bez Disku Google. Tento nástroj sa objavil v testovaní pre niektorých beta testerov. Po výbere možnosti je nutné naskenovať QR kód z nového zariadenia, aby sa mohol spustiť proces migrácie.

Zobraziť celú správu

V 38 aplikáciách bol identifikovaný vírus Goldoson. každá táto škodlivá aplikácia, o ktorej sa zistilo, že je súčasťou kampane HiddenAds, napodobňuje veľmi populárnu hru Minecraft. Nebezpečne aplikácie majú spolu na konte až 35 miliónov stiahnutí.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Sony predstaví vlajkový model Xperia 1 V už 11. mája. Opäť tu nájdeme 6,5-palcový OLED displej s Full HD+ rozlíšení, trojitý zadný fotoaparát a ostane zachovaný aj audio konektor. Sony nasadí procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 spolu so 16 GB RAM a 5 000 mAh batériou.

Zobraziť celú správu

Do modelov EQE a EQS prichádza navýšenie výkonu za mesačný poplatok. Mercedes-Benz odhaľuje nové ceny predplatného pre svoj softvér Zvýšenie zrýchlenia, a to už od 60 dolárov mesačne. Odomknutie zvýši zrýchlenie a výkon motorov o 20 až 24 %.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.