Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

4 skvelé e-biky na dochádzanie do práce, teraz s vynikajúcou zľavou!

4 skvelé e-biky na dochádzanie do práce, teraz s vynikajúcou zľavou!
Zdroj | unsplash/Gotrax
Michal Sobek
4 skvelé e-biky na dochádzanie do práce, teraz s vynikajúcou zľavou!
Zdroj | unsplash/Gotrax
Zdroj | unsplash/Gotrax

E-biky sa stávajú čoraz populárnejším segmentom, hlavne pred príjemnými letnými dňami. Sú veľmi vhodné aj na každodenné dochádzanie do práce, pričom sme vybrali štyri modely s aktuálne skvelými zľavami.

V predošlom článku sme sa venovali všetkých výhodám, ktoré prináša cestovanie na e-biku. Položkou v tomto zozname bolo aj dochádzanie do práce bez toho, aby ste sa spotili, čo vás možno odrádzalo od cestovania na klasickom bicykli.

Vďaka pomoci elektromotora zostanete suchý a do práce sa dostanete s minimálnou námahou. Vodiči, ktorí budú ráno stáť v zápchach vám len budú ticho závidieť. Pri tejto príležitosti sme vybrali štyri e-biky, ktoré sú aktuálne aj vo výraznej zľave. Čo vás presvedčí, ak nie toto?

Obsah pokračuje pod reklamou

Ratikon EHT

Ide o univerzálny horský e-bike pre mužov aj ženy. Priemer kolies je 29 palcov a o brzdenie sa starajú tie kotúčové. Nosnosť jazdca by nemala prekročiť 120 kg. Maximálna rýchlosť tohto modelu je obmedzená na 25 km/h.

Elektromotor Vinka má výkon 250 W a v spolupráci s batériou to stačí na prejdenie zhruba 80 km na jedno nabitie. Poteší aj 8 prevodových stupňov. Aktuálna cena je 1 149 eur, čo predstavuje zľavu vo výške 30 %.

Zdroj | Ratikon

Ratikon eTK

V tomto prípade je to už skôr rekreačný model s 28-palcovými kolesami, čo znamená, že je vhodnejší aj pre dámy, ale hmotnosť by opäť nemala prekročiť 120 kg. 250-wattový elektromotor Vinka je umiestnený v strede hlinkového rámu.

Aj tu sa pohybujeme niekde na úrovni dojazdu 80 km, pričom v šliapaní vám bude pomáhať aj 9 prevodových stupňov. Aktuálna cena je 1 150 eur, čo predstavuje zľavu vo výške 35 %.

Zdroj | Ratikon

Sava DECK 9.0

V tomto prípade máme už univerzálny horský e-bike s karbónovým rámom s hmotnosťou jazdca do 120 kg. Motor RearDrive 350 s výkonom 250 W sa nachádza v zadnom náboji a dokáže vyprodukovať energiu na maximálnu rýchlosť 25 km/h.

Batéria je tu už o niečo silnejšia, čo dáva celkový dojazd až 200 km. Počet prevodových stupňov sa v tomto prípade navýšil na 10, pre čo ešte ľahšie manévrovanie v rôznych terénoch. Aktuálna cena je 1 300 eur, čo predstavuje zľavu vo výške 31 %.

Zdroj | Sava

Sava DECK 9.1

Model Sava DECK 9.1 boduje karbónovým rámom, 27,5-palcovými kolesami a celkovou hmotnosťou 24,4 kg, maximálna hmotnosť jazdca ostáva na 120 kg. Stredový elektromotor ExtraDrive 500 má výkon 250 W a e-bike dosahuje najvyššiu rýchlosť 25 km/h.

Maximálny dojazd je v prípade modelu Sava DECK 9.1 niekde na úrovni 180 km. Aj v tomto prípade máme až 10 prevodových stupňov, čo je skutočne dosť. Aktuálna cena je 1 455 eur, čo predstavuje zľavu vo výške 30 %.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Sava