Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

12 správ

Huawei zverejnilo finančnú správu za rok 2022. Vygenerovala tržby v hodnote 642,3 miliardy juanov (85,93 miliárd eur), z čoho čistý zisk predstavuje 35,6 miliárd juanov (4,76 miliardy eur). Investície do výskumu a vývoja Huawei v roku 2022 dosiahli (21,6 miliardy eur), čo predstavuje 25,1 % ročných príjmov spoločnosti. Podľa jej predstaviteľov, finančná pozícia spoločnosti zostáva stabilná aj napriek veľkému tlaku, ktorému v tomto období čelí.

Zobraziť celú správu

Google Keep bude možné v Android tabletoch otvoriť v dvoch oknách súčasne. Keď dlho stlačíte poznámku z hlavného informačného kanála, v rozbaľovacej ponuke na paneli akcií sa zobrazí „Otvoriť v novom okne“, čím sa spustí v okne napravo. Ľavá polovica vám potom umožňuje otvoriť ďalšiu poznámku a komunikovať s oboma súčasne.

Zobraziť celú správu

Ken Pillonel ako prvý upravil iPhone s funkčným USB-C portom v roku 2021, neskôr urobil to isté pre puzdra AirPods a AirPods Pro. Teraz je Ken späť s tým, čo nazýva „doteraz najinovatívnejším projektom“, káblovými AirPods USB-C. Na svojom YouTube kanáli ukázal pohľad na svoju prácu na dekonštrukcii a oprave rozbitých slúchadiel AirPods z roku 2020 a na ich vylepšenie pomocou USB-C kábla.

Zobraziť celú správu

General Motors od tohto roka postupne ukončí podporu Apple CarPlay a Android Auto vo svojich vozidlách. Prechádza na vstavaný informačno-zábavný systém vyvinutý v spolupráci s Google. Rozhodnutie prestať ponúkať tieto systémy v budúcich elektromobiloch, počnúc modelom Chevrolet Blazer 2024, by mohlo pomôcť automobilke získať viac údajov o tom, ako spotrebitelia jazdia a nabíjajú elektromobily.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Redmi uviedla na trh prvé oficiálne slúchadlá na svete s tematikou Harryho Pottera. Edícia Redmi Buds 4 Harry Potter obsahuje veľa detailov a umeleckých diel z románov i filmov. Slúchadlá sa dodávajú s ochranným čiernym puzdrom, ktoré má na povrchu vyrazené mnohé motívy z filmu, zlatú ryhu v strede, či znak Rokfortu v zlatej farbe. Majú 10 mm meniče, 35 dB ANC s inteligentným nastavením AI. Poskytnú 6 hodín nepretržitého prehrávania a 30 hodín s nabíjacím puzdrom. Predávajú sa za 99,99 $.

Zdroj | Redmi
Zobraziť celú správu

Telekom počas apríla ponúka v službe Magio GO Benefit viac ako 110 kanálov navyše. Pri príležitosti tejto kampane prichystal operátor aj špeciálnu Magio GO kampaň na nové smartfóny, ktoré si môžete zobrať v apríli za výhodnejších podmienok. Do kampane budú zaradené dve horúce novinky: Samsung Galaxy A34 5G a Samsung Galaxy A54 5G. Ušetriť sa dá na mesačných poplatkoch a pri vybraných paušáloch (Ideál 28, Nekonečno 33) aj na akontácii za zariadenie.

Zobraziť celú správu

Apple pred dvomi rokmi priniesol do Apple Music skladby Spatial Audio s Dolby Atmos, vďaka čomu je zvuk trojrozmerný a oveľa živší. Doteraz bola funkcia k dispozícii len na zariadeniach Apple a Android prostredníctvom aplikácie Apple Music. Teraz Apple Music Spatial Audio funguje s vybranými reproduktormi Sonos, konkrétne s Arc, Arx SL, Beam (2. gen) a Era 300.

Zobraziť celú správu

Virgin Orbit oficiálne končí. Po šiestich rokoch podnikania oznámila dcérska spoločnosť Virgin, že nemá financie na pokračovanie prevádzky a podľa CNBC bude v „dohľadnej budúcnosti“ zatvorená. Takmer 90 % zamestnancov Virgin Orbit, zhruba 675 ľudí, bude okamžite prepustených.

Zobraziť celú správu

Taliansky úrad na ochranu údajov včera dočasne zakázal četbota ChatGPT od OpenAI. Zároveň začal vyšetrovanie podozrenia z porušenia pravidiel zhromažďovania údajov aplikácie umelej inteligencie. Agentúra obvinila ChatGPT, že nekontroloval vek svojich používateľov, ktorí musia mať minimálme 13 rokov. Četbot je tiež nedostupný v pevninskej Číne, Hongkongu, Iráne a Rusku a častiach Afriky, kde si používatelia nemôžu vytvárať účty OpenAI.

Zobraziť celú správu

Pozrite si históriu automobilových štartérov Škoda. Pre Škodu prišla významná zmena v roku 1964 s modelom S 1000/1000 MB, ktorý bol prvým automobilom spoločnosti, ktorý štartoval na kľúč. V roku 2010 predstavila Škoda pre model Superb svoj bezkľúčový systém KESSY.

Zobraziť celú správu

Samsung aktualizoval aplikáciu Try Galaxy. Vďaka nej si majitelia iných zariadení než Galaxy môžu vyskúšať nové funkcie nedávno predstavených smartfónov série Galaxy S23. Aplikácia je teraz dostupná v 14 jazykových verziách.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.